• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Як вибрати вікна?

       Кожен з Вас рано чи пізно стикається з поняттям «ремонт». Ремонт може бути капітальним або косметичним, але частіше за все потрібна заміна старих вікон та балконних рам. Звичайно можна їх залишити - пофарбувати, зашпаклювати, але якщо поглянути на це питання з точки зору енергоефективності та енергозбереження, то виникає закономірне питання: «Чому я буду опалювати вулицю?». Адже доведено експериментальним шляхом, що близько 40% тепла Ви втрачаєте через вікна і двері (рис. 1). Тому приймається єдино правильне рішення - замінити вікна на нові.

Малюнок 1. Основні типи тепловтрат в приватному будинку

       Вимірювання тепловтрат в звичайних панельних будинках» проводилося за допомогою тепловізора. На рис. 2 показано (червоні вогні) яким чином відбувається тепловтрата з Ваших квартир.

Малюнок 2. Перевірка тепловтрат в багатоповерховому будинку.

        Що ж вибрати: алюміній, пластик або дерево? Згідно з нинішньою статистикою при порівнянні властивостей, можливості і ціни, потенційний клієнт вибирає вікна ПВХ (71%), дерев’яні вікна (10%), алюмінієві конструкції (19%). Металопластикові вікна - відповідають всім вимогам, пред’явленим до сучасної світлопрозорої конструкції. Тільки як правильно зробити вибір, до кого звернутися, щоб все зробили в термін, якісно і не обдурили? Віконних фірм зараз дуже багато, скрізь обіцяють захмарні знижки, запаморочливе якість і найнижчі ціни.
      Першим ділом Ви звертаєтесь до своїх друзів, знайомих, родичів. Зібравши попередню інформацію і визначивши фаворитів, Ви заходите в інтернет, відкриваєте газету, зателефонуйте в довідкову. Благо пропозиції достатньо.
       Відсортувавши інформацію, Ви в результаті зупинитися на кількох претендентах і починаєте телефонний «дзвінки». Саме тут багато що залежить від професіоналізму й компетенції співробітника, що підняв телефонну трубку. Наскільки докладно менеджер зможе виявити справжню потребу замовника, донесе до майбутнього клієнта всі конкурентні переваги компанії, наскільки він доброзичливий, залежить, чи отримає він замовлення чи ні.
       Отже, первісне спілкування Вам сподобалося, Вас все влаштувало і Ви записалися на замір. Начебто все просто - прийшов чоловік, махнув кілька разів рулеткою - і все. Насправді, це не так. До виміру вікна потрібно ставитися досить відповідально, адже від цього безпосередньо залежить - підійде вікно до отвору чи ні. Погодьтеся, що Вам не сподобатися побачити вікно, вываливающееся з отвору, або, навпаки, не вхідне в нього? Не дарма замірники ПСВ ГРУП при вимірі кожного вікна знімають близько 20 лінійних вимірів. Таким чином, ймовірність помилки на стадії виміру зводиться до мінімуму.
       Після виміру замовник запрошується на офіс або договір укладається на адресі. І в першому і в другому варіанті клієнт отримує розгорнуту інформацію і консультацію, щоб визначиться з вибором. Асортимент продукції ПСВ ГРУП охоплює всі сегменти ринку вікон ПВХ - від бюджетних до елітних. Кваліфіковані менеджери, що підвищують щороку свої знання на обов’язкових навчаннях, запропонують оптимальну конструкцію, з урахуванням побажань та можливостей замовника.
       Вибір зроблено, договір затверджений і підписаний. Починається самий головний етап - виробництво. Від того, з яких комплектуючих, і на якому обладнанні зібрано вікно. Залежить вся його подальша служба. Якість продукції ПСВ ГРУП забезпечується самим сучасним обладнанням Yilmaz, Kaban і кращими постачальниками KBE, MACO, VIKNALAND. Термін виготовлення продукції становить 3-7 робочих днів для стандартних конструкцій і 10-20 для нестандартних (залежно від складності).
       Про монтажі слід сказати окремо. Навіть найкраще вікно, виготовлене на самому сучасному обладнанні та з кращих комплектуючих, може бути зіпсовано непрофесійним монтажем. Поцікавтеся, хто буде ставити ваше вікно - постійні, які мають великий досвід співробітники, або сезонники, головне завдання яких взяти гроші, і на наступний день про все забути.
       Окремо варто відзначити гарантійне та післягарантійне обслуговування. Вся продукція ТОВ «ПСВ ГРУП» сертифікована і має гарантію 5 років. І це не порожні слова. Сервісна служба завжди допоможе розібратися навіть в самих, на перший погляд, складних ситуаціях. 
       Підбиваючи підсумок, можна сказати - довіряйте професіоналам. Вікна встановлюються не на один рік, і від правильного вибору буде залежати те, наскільки тепло і затишно буде у Вашому домі. Пам’ятайте - низька ціна не завжди є запорукою якості.