• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Про нас

       Компанія ТОВ «ПСВ ГРУП» утворилася ще в 2002 р. Наша компанія починала свій шлях з звичайного дилера. Ми спеціалізувалися на роздрібній торгівлі, монтажі металопластикових вікон та виготовленні комплектуючих до вікон (антимоскітні сітки, підвіконня, відливи). Компанія на той момент юридично була ФОП Петренко В. А. з назвою «Салон Нових Вікон». Через 2 роки було прийнято рішення починати виробляти продукцію самостійно. Таким чином почали випуск власної продукції в розмірі 2-3 вікна в день, в приміщенні загальною площею 50 м кв. 

       З кожним роком наша компанія динамічно розвивається і стабільно показує приріст за кількісними та якісними показниками. З моменту утворення ми збільшили кількість наших клієнтів і постійних покупців у сотні разів. Ми прагнемо, щоб наш клієнт завжди залишався задоволений, незалежно в який салон він прийшов. Крім розвитку і збільшення ринку збуту, була зроблена грандіозна робота щодо збільшення обсягу випуску продукції. Через 11 років наше виробництво розміщується на 1000 м кв виробничих площ і випускає 180-250 металопластикових конструкцій в зміну. Це дозволяє оперативно реагувати на потреби клієнтів. Крім «стандартних» (прямокутні, білі) виробів наша компанія випускає і нестандартну продукцію (ламінація, арки, трикутники, трапеції) – що дає нам можливість задовольнити попит навіть найвимогливіших і ексклюзивних замовників.

       Також був розширений персонал по роботі з клієнтами (з кінцевими споживачами, так і з дилерами). Компанія складається з:

       - відділу продажів;

       - відділу закупівель;

       - відділу логістики;

       - відділу рекламацій;

       - виробничого відділу;

       - бухгалтерії.

       Всі відділи працюють як злагоджений механізм годинника, що дає максимально позитивний результат для наших клієнтів. Наш клієнт відчуває турботу про себе на кожному етапі замовлення, починаючи з менеджера, закінчуючи монтажником або водієм. На сьогоднішній день, маючи в розпорядженні можливості виробництва, яке постійно розширюється і зарекомендувавши себе стабільним і надійним партнером, компанія ТОВ «ПСВ ГРУП» є найпотужнішим виробником конструкцій з ПВХ р. в Кіровограді.

       Дилерська мережа налічує близько 300 представництв і покриває кілька областей України. Вся продукція, що випускається нашою компанією, сертифікована і виготовляється згідно ДСТУ і технічним каталогах профільних систем, фурнітури і склопакетів. Тому вибираючи саме нашу компанію ВИ робите інвестицію в ВАШ комфорт, затишок і тепло в будинку!