• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Автоматика для воріт

Автоматика для воріт — це незмінна і обов’язкова частина системи, яка дозволяє відкривати стулки без механічного впливу і застосування фізичної сили. Такі приводи управляються за допомогою спеціального дистанційного пульта. Купити в Україні комплект можна в режимі онлайн прямо зараз. На сайті psv-group.com.ua автоматика для воріт доступна для замовлення до різним систем і конструкцій. Ціни на приводи варіюються в широких межах,  зазначено для кожної моделі, що полегшує вибір клієнтам.

Основна інформація

Автоматика для воріт зазвичай включає в себе два електричних приводу і пару дистанційних пультів управління, плату, сигнальну лампу й спеціальні фотоелементи. Буває вона важільного або лінійного типу. Підбирається довжина з урахуванням ваги стулки, яку необхідно буде приводити в рух. Крім того,  купити автоматику для воріт промислового або побутового призначення. Пристрої першого типу встановлюють на виробничих об’єктах. Зазвичай вони потужніші і розраховані на великі навантаження. Побутові комплекти, навпаки, менш потужні і більш компактні.

Розрізняється автоматика на ворота  типом конструкцій. Для розпашних та відкатних сворок підбираються різні пристрої. Але основні вимоги, які висуваються до всіх механізмів, незалежно від призначення або габаритів, — це:

  • кілька режимів роботи: повне відкривання, до половини або однієї стулки (для розпашних воріт);
  • плавний рух і поступова зупинка;
  • швидкість роботи;
  • оперативність реакції на команди управління;
  • автоматичне закривання воріт за рахунок спрацювання светолучевого бар’єру.

Основними орієнтирами,  ціни, також є вага конструкції. Не варто економити, вибираючи більш доступний варіант для стулок солідної маси. Малопотужні пристрої швидко зношуються. Трапляються часті поломки із-за того, що комплект автоматики для воріт не здатний забезпечити роботу в безперервному циклі.

Індивідуальний підхід та допомога

Купити автоматику для воріт в Україні можна в багатьох магазинах   цей факт незаперечний. Але тільки на сайті компанії ТОВ «ПСВ Груп»  замовити дійсно якісний товар від відомих виробників. Ми самі виготовляємо різні типи в’їзних конструкцій для будинку і промислових об’єктів, тому зацікавлені в підборі якісних приводів для комплектації воріт. По суті, надійність і комфортність орних або відкатних споруд, де потрібно монтаж цих приладів, залежить від витривалості самого пристрою. Якщо потужність невелика, то з важкими воротами комплект не прослужить нормально.

Ціни автоматики для воріт безпосередньо залежать від виробника і технічних характеристик. Вивчайте пропозиції, замовляйте потрібний комплект або довіртеся фахівцям компанії. В ході виробництва автоматичних воріт за вашим параметрам порадимо або підберемо оптимальну фурнітуру. Придбати пристрої на сайті компанії можуть жителі різних регіонів країни. Співпрацюємо з дилерами, наша мережа покриває вже кілька областей України. Дзвоніть, уточнюйте деталі, менеджер оперативно відповість на ваше питання.