• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Дилерам

       Шановні партнери, на сьогоднішній день, компанія «ПСВ-Груп» лідером серед заводів центрального регіону з виробництва світлопрозорих металопластикових конструкцій з профільних систем - вікон, балконних дверей, фасадів, нестандартних і алюмінієвих конструкцій.
     

   

       З моменту утворення - 2002р. і по сьогоднішній день компанія «ПСВ-Груп» веде стабільну виробничу діяльність і активно розвивається. Вдосконалений технологічний процес і потужна маркетингова концепція дозволяє нам забезпечити нашим партнерам висока якість продукції, стабільний графік відвантажень і активну рекламну підтримку. За цей період ми придбали величезний досвід у проектуванні і установці конструкцій різної складності.
       Наша компанія активно реагує на зміни ринку і нові тенденції. Тому ми можемо Вам запропонувати широку лінійку продуктів, починаючи з економ сегменту - профільна система LIDER, фурнітура ENDOW, склопакет 4/16/4, закінчуючи елітними продуктами - профільна система KOMMERLING, фурнітура МАСО - поворотно-відкидна, паралельно-зсувні, протизламна, склопакет - енергозберігаючий, сонцезахисний, протиударний, самоочистной.
       Компанія ТОВ "ПСВ ГРУП" на всіх етапах розвитку приследовала ідею "Єдиній комплектації вікна". Ми завжди прагнули, щоб наш клієнт не їздив по місту в пошуках відливи, підвіконня або антимоскитні сітки. Саме поэтомму ввели у себе на виробництві складський запас стандартній комплектації замовлень.

       Крім металопластикових конструкцій ми можемо запропонувати Вам повну комплектацію замовлень, а саме:

       1) Підвіконня Openteck;  

       2) Відливи, козирки;        

3) Антимоскітні сітки (внутрирамные, накладні, на петлях, дверні); 

       4) Монтажна піна SOMAFIX; 

       5) Підвіконня DANKE        Підвіконня Plastolit  

       6) Блокуючий  замок та багато іншого.


       Для того щоб Ви могли самостійно переконатися в цьому і порівняти ціни на основні позиції ми надаємо Вам прайс. Вам всього лише необхідно ввести в поле (синього кольору), у верхньому лівому куті Вашу дилерську знижку і комерційну пропозицію автоматично перерахується.

    

      Завантажити комерційну пропозицію


      Ми бачимо в Вас не просто партнера по бізнесу, а колегу, з яким ми робимо одну спільну справу.