• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Воротні системи

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» виробляє воротні системи високої якості, уважно відстежуючи весь процес, починаючи з закупівлі витратних матеріалів і закінчуючи доставкою замовленої продукції клієнту. Широкий асортимент дозволяє точно підібрати конструкцію, необхідну при будівництві котеджу, гаража або паркінгу. Купити системи для різних потреб у нас – це правильне рішення, про яке ви не пошкодуєте довгі роки!

Особливості та переваги

При сучасному темпі життя високо цінуються комфорт і зручності, тому власники власних будинків воліють встановлювати якісні ворота. Вони надійно захищають автомобіль, а також інше майно, що знаходиться всередині приміщення. Крім цього, воротні системи користуються великою популярністю завдяки наявності наступних переваг:

  • простоті установки і експлуатації;
  • відмінною герметизації отвору;
  • прекрасною теплоізоляції.

Вибираючи нашу продукцію, клієнт отримує виріб з найкращим співвідношенням «ціна-якість». У каталозі представлені найбільш популярні види воріт: промислові, панорамні, в’їздні та гаражні, що відрізняються по дизайну і кольору. Продукція пройшла всі випробування і відповідає вимогам безпеки Європейського союзу.

Ворота виготовляються з перевірених матеріалів, з ущільненням по периметру, тому забезпечують комфортну температуру всередині приміщення. Система також відрізняється міцністю і довговічністю, що спонукає купити конструкцію найбільше. 

Купуйте якісну річ недорого в psv-group.com.ua

Жителям України надається унікальна можливість замовити конструкцію від виробника, з безкоштовним виміром і розрахунком вартості. Якщо клієнт не може визначитися, яку ворітну систему варто купити, грамотні консультанти пояснять технічні моменти і допоможуть зробити вибір.

Вартість розраховується індивідуально, в залежності від складності роботи і площі.