• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Фурнітура для пластикових вікон

Хочете, щоб вікна в будинку прослужили якомога довше? Тоді вам потрібна сучасна конструкція з ПВХ-профілю зі склопакетом, а до неї хороша фурнітура для пластикових вікон. Цьому питанню не завжди приділяється достатньо уваги. І даремно. Адже саме від неї залежить якісна і повноцінна робота вікна. Точно так само важлива і фурнітура для пластикових дверей. На ці допоміжні елементи доводиться вся експлуатаційне навантаження. Де купити і як вибрати якісні матеріали? І щоб при цьому не була завищена ціна. Давайте спробуємо розібратися.

Як правильно вибрати

На будівельному ринку в Україні дуже багато подібних товарів. Вибрати буває непросто. Виробники пропонують різні комплектації в залежності від конструкції.
Основні параметри, на які треба орієнтуватися при виборі фурнітури на пластикові вікна:

  • легкість використання;
  • матеріал виготовлення;
  • фірма виробник;
  • якість ручок і додаткових елементів.

Звертайте увагу на гарантію. Це показник якості. На хорошу продукцію фірма-виробник дає тривалу гарантію. Фурнітура пластикових вікон не повинна бути занадто дешевою. На цьому краще не економити. Інакше потім доведеться платити двічі, і за заміну вийшли з ладу деталей. Вибирайте перевіреного виробника з хорошою гарантією.
Фурнітура для дверей підбирається так само, як і для пластикових вікон. Принципи вибору не сильно відрізняються. В першу чергу звертаємо увагу на якість матеріалу, легкість застосування. Окремим питанням стоїть підбір петель. Залежно від того, в який бік відчиняються двері, вони можуть бути лівими або правими. Кількість їх визначається вагою вироби. В основному на одну стандартну двері необхідно три штуки.
Перед тим як робити замовлення, правильним рішенням буде прорахувати кількість потрібних елементів. Так легше визначити вартість витрат.

Кращу пропозицію

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» пропонує купити якісні додаткові елементи. У каталозі ви знайдете дуже цікаві пропозиції.
Фурнітура для пластикових вікон у нас представлена ??провідними виробниками:

  • Endow;
  • МАСО.
Продукція цих торгових марок користується великим попитом. Ціна відповідає якості. У виробництві використовуються передові технології, вироби постійно вдосконалюється. Якість матеріалу відрізняється міцністю і довговічністю. Перебуваючи на сторінці psv-group.com.ua, пропонуємо вам вибрати і замовити фурнітуру. Вікна та двері, оснащені такими додатковими деталями, бездоганно прослужать багато років.