• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Металопластикові двері

Будівельні тенденції сильно змінилися, тому на зміну дерев’яним і залізним конструкцій приходять двері іншого виду – пластикові. Місця їх установки досить обширні – від балкона в житловій квартирі до комерційного офісу або магазину. Ця конструкція користується небувалим попитом, тому що володіє чималою кількістю переваг. На відміну від аналогів, металопластикові двері монтуються навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю. Такі умови їм не страшні.

Їх варто придбати і для приватних будинків, котеджів в якості вхідних, тому що конструкція виготовляється з посилених теплих ПВХ-профілів. У комплекті йдуть потужні якісні петлі, надійні дверні замки і двосторонні ручки. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» виробляє широкий асортимент пластикових міцних дверей згідно ДСТУ та міжнародним вимогам.

Переваги продукції не злічити

Якщо ви хочете замовити сучасну і надійну конструкцію, яка довго прослужить, володіє високою якістю профілю, сміливо обирайте будь-яку модель з каталогу. Всі представлені пристрої відрізняються надійним відкриванням (закриванням) механізму, збереженням заводських характеристик, незважаючи на руйнівні дії зовнішнього середовища.

Крім цього, металопластикові двері володіють наступними перевагами:

  • привабливим зовнішнім дизайном;
  • широким вибором колірних рішень;
  • високою тепло - і звукоізоляцією;
  • екологічністю.

Ціна залежить від розміру і складності виконання, тому розраховується індивідуально для кожного замовлення. Така конструкція є кращою альтернативою, тому що прослужить довше, ніж дерев’яна. Бажання придбати подібні двері часто викликано тим, що металопластикові вироби не пропускають протягів і сторонніх запахів.

Головна особливість конструкції – геометрична стабільність, на яку не може вплинути ні високий, ні низька температура. Профіль дверей витримує навіть нагрівання до 120 градусів, а також чистку будь-яким миючим засобом.

Ті, хто турбується про порядок і чистоту в будинку, прийдуть в захват від простого догляду за полотном. Щоб видалити забруднення, досить губки і краплі засобу для миття посуду.

Різновиди конструкцій

Замість того щоб купувати звичні білі металопластикові двері, можна знайти варіанти з більш привабливим оформленням, наприклад, ламіновані або фарбовані. Вартість обох буде відрізнятися від звичайної моделі, але зате двері впишуться в загальний інтер’єр і будуть виглядати органічно.

Пластикові двері особливо цінуються, тому що не вицвітають на сонці, не деформуються навіть після довгих років служби. Завдяки можливості надавати їм найбільш складні форми, вдається вписати конструкцію в будь-який інтер’єр. Покупець може за своїм бажанням підібрати відтінок і вид склопакета.

Останній елемент буває одно - або 2–3-камерний, що також необхідно враховувати при замовленні. Так як цей параметр впливає на остаточну вартість, яка залежить від виду скла. За бажанням клієнта встановлюється звичайне або декоративне скло. За формою двері виробляються різних типів: у вигляді арки, суцільні, розсувні, одно - і двостулкові.

На тлі стількох переваг адекватна ціна може просто загубитися. Всім добре знайоме почуття, коли виявляється, що порівняно нова двері потребує ремонту. Конструкція з пластику прослужить не менше 40 років без змін. Тобто, заплативши один раз за неї, не потрібно витрачатися на відновлення виробу і приведення його в порядок.

Що отримують в сухому залишку?

Щоб заощадити гроші, купити якісну двері, звертайтеся до нас, тому що ми цінуємо кожного клієнта, намагаючись виконати замовлення з урахуванням усіх побажань. Виготовлення не розтягується на тижні, адже нами використовується сучасне обладнання і останні технології.

В Україні можна замовити двері з будь-якого міста, оскільки доставлять її з максимальною обережністю. З’ясувати умови оплати, остаточну вартість, а також отримати безкоштовні консультації можна і потрібно, зв’язавшись з нашими менеджерами. Купивши двері, ви отримуєте надійне виріб, що відповідає державним вимогам.