• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

НАШІ ПЕРЕВАГИ

В компанії ТОВ «ПСВ Груп» особливу увагу приділяють технологіям виробництва і монтажу віконних конструкцій, а також контролю за якістю продукції. В центрі сертифікації були проведені комплексні незалежні випробування готової продукції та підтверджено високу якість вироблених вікон.


БЕЗКОШТОВНІ ЗАМІРИ

Економте свій час та гроші! Наш спеціаліст безкоштовно зробить замір, відповість на запитання.

ГАРАНТІЯ ЯКОСТІ

Сучасні європейські матеріали дадуть Вам упевненість в якості нашої продукції.

ЧЕСНА ЦІНА
НА ВІКНА ПВХ

Ми не женемося за надприбутком. Наша мета — створити якісний продукт за розумною ціною.

НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Наші фахівці постійно вдосконалюють свої навички і освоюють нові технології установки пластикових вікон.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

Індивідуальні рішення для Вашого будинку — вікна компанії "ПСВ ГРУП" будь-якої складності, засклення балконів і лоджій, жалюзі та ролети.

ВІКОННІ ТЕХНОЛОГІЇ ВІД ПСВ ГРУП


       Компанія ТОВ «ПСВ ГРУП» утворилася ще в 2002 р. Наша компанія починала свій шлях з звичайного дилера. Ми спеціалізувалися на роздрібній торгівлі, монтажі металопластикових вікон та виготовленні комплектуючих до вікон (антимоскітні сітки, підвіконня, відливи). Компанія на той момент юридично була ФОП Петренко В. А. з назвою «Салон Нових Вікон». Через 2 роки було прийнято рішення починати виробляти продукцію самостійно. Таким чином почали випуск власної продукції в розмірі 2-3 вікна в день, в приміщенні загальною площею 50 м кв. 

       З кожним роком наша компанія динамічно розвивається і стабільно показує приріст за кількісними та якісними показниками. З моменту утворення ми збільшили кількість наших клієнтів і постійних покупців у сотні разів. Ми прагнемо, щоб наш клієнт завжди залишався задоволений, незалежно в який салон він прийшов. Крім розвитку і збільшення ринку збуту, була зроблена грандіозна робота щодо збільшення обсягу випуску продукції. Через 11 років наше виробництво розміщується на 1000 м кв виробничих площ і випускає 180-250 металопластикових конструкцій в зміну. Це дозволяє оперативно реагувати на потреби клієнтів. Крім «стандартних» (прямокутні, білі) виробів наша компанія випускає і нестандартну продукцію (ламінація, арки, трикутники, трапеції) – що дає нам можливість задовольнити попит навіть найвимогливіших і ексклюзивних замовників.

       

   


   Також був розширений персонал по роботі з клієнтами (з кінцевими споживачами, так і з дилерами). Компанія складається з:

       - відділу продажів; 

       - відділу закупівель; 

       - відділу логістики; 

       - відділу рекламацій; 

       - виробничого відділу; 

       - бухгалтерії. 

       Всі відділи працюють як злагоджений механізм годинника, що дає максимально позитивний результат для наших клієнтів. Наш клієнт відчуває турботу про себе на кожному етапі замовлення, починаючи з менеджера, закінчуючи монтажником або водієм. На сьогоднішній день, маючи в розпорядженні можливості виробництва, яке постійно розширюється і зарекомендувавши себе стабільним і надійним партнером, компанія ТОВ «ПСВ ГРУП» є найпотужнішим виробником конструкцій з ПВХ р. в Кіровограді.

       Дилерська мережа налічує близько 300 представництв і покриває кілька областей України. Вся продукція, що випускається нашою компанією, сертифікована і виготовляється згідно ДСТУ і технічним каталогах профільних систем, фурнітури і склопакетів. Тому вибираючи саме нашу компанію ВИ робите інвестицію в ВАШ комфорт, шут і тепло в будинку!