• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Склопакети для металопластикових вікон

Склопакет являє собою конструкцію, що складається з двох або більше стекол, між якими існує певної ширини зазор, і дистанційною алюмінієвої оправи, що з’єднує їх. Освічені герметичні камери з метою підвищення теплоізоляційних властивостей системи заповнюються висушеним повітрям або газом, переважно аргоном або криптоном. Склопакети займають практично всю площу металопластикової конструкції. Тому від їх якості безпосередньо залежать експлуатаційні характеристики цілої системи.

1 - дистанційна рамка; 2 - молекулярне сито; 3 - полісульфід; 4 - скло;5 - бутил.

Конструктивні особливості

Енергозберігаючі властивості склопакета залежать від:


 • його товщини;
 • кількості стекол;
 • газу, що заповнює камери.
 • якості герметизації.


Склопакети можуть комплектуватися стеклами різної товщини: 3 або 4 мм. Від цього показника залежить рівень теплопровідності. Відповідно, склопакети, комплектувати 4-міліметровими стеклами, характеризуються кращим опором тепловіддачі і великим коефіцієнтом звукоізоляції. Щоб підвищити енергозберігаючі властивості конструкції, на поверхню його основних елементів наносять нізкоеміссионниє оптичні покриття. Завдяки цьому поліпшується здатність стекол відображати назад в кімнату теплові випромінювання.


Сьогодні користуються популярністю одно- та двокамерні конструкції. Хоча можливе виготовлення склопакетів для вікон, що складаються з чотирьох і навіть п’яти шарів скла. Проста однокамерна модель ідеальна для людей, що бажають заощадити. Ціна такого варіанту нижче, ніж вартість конструкції, що складається з трьох стекол, але він поступається по технічно характеристиками останньої.

Приміром, уже при -8 градусах за Цельсієм в однокамерним склопакетом, оснащеному звичайними листами скла, утворюється конденсат. У той же час модель з двома дистанційними рамками демонструє помітно кращі експлуатаційні характеристики. Конденсат виникає при -35 градусах за Цельсієм. А якщо врахувати, що суворі зими для України не рідкість, то покупка двокамерного склопакета є дуже вдалою інвестицією в теплозбереження свого будинку.

Основні різновиди

Сучасні технології дозволяють виготовляти скла з різними властивостями: поліпшеними тепловими, міцності або ізоляційними характеристиками.

Особливою популярністю користується виробництво склопакетів таких, як:


 1. Конструкції з сонцезахисними властивостями. Модель складається з рефлекторного скла, що характеризується відбиваючим ефектом. Купити склопакет рекомендовано для приміщень, розташованих з сонячної сторони будинку. Рефлекторне скло працює за принципом дзеркала і захищає кімнати від УФ-променів.
 2. Енергозберігаючі склопакети. Конструкція оснащена так званим k-склом, яке характеризується наявністю спеціального покриття з індій-олов’яних оксидів і покращує теплоізоляційні властивості вікон.
 3. ударостійким конструкції. Склопакет комплектується так званими стеклами триплекс (багатошаровими), захищеними спеціальною плівкою. Купити такі моделі актуально для великих терас, зимового саду, альтанок або просто для будинку. При випадковому розбиванні йдуть тріщини по склу, але осколки не розсипаються, залишаються на плівці. Травмування людини в такій ситуації повністю виключено.
 4. Шумозахисні варіанти. Звуконепроникність посилюється завдяки двом вдалим конструкційним рішенням. Перш за все, для склопакета характерна комплектація склом триплекс. Одна з двох камер даної моделі перевершує по ширині іншу.


Крім того, досить популярні сьогодні в Україні склопакети, комплектувати декоративними стеклами (тонованими, матованим, вітражними, із дзеркальною поверхнею).

Цінове питання

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» виготовить металопластикові конструкції будь-яких параметрів і конфігурацій. Для наших клієнтів доступна послуга «Склопакет на замовлення». Тобто ви самі визначаєте виходячи з індивідуальних потреб, якими стеклами будуть комплектуватися ваші вікна. Замовити товар можна в телефонному режимі або створити заявку на сайті psv-group.com.ua.

Ціна на склопакет залежить від:


 • товщини скла;
 • кількості камер;
 • виду скла;
 • параметрів;
 • наявності декоративного покриття.


При виникненні додаткових питань зв’яжіться з нашим менеджером по телефону. Фахівець допоможе підібрати оптимальний варіант скління для вашого будинку.