• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Виробництво

       Виробнича площа ТОВ «ПСВ ГРУП» становить 1000 м. кв. Потужність 180-250 вікон у зміну. Термін виготовлення 5-7 робочих днів.

       Всі ділянки обладнані спеціальними стелажами, накопичувачами й возами – що значно прискорює процес виробництва. Дуже часто покупці вважають, що виробник металопластикових конструкцій – це компанія, яка виготовляє профіль. Насправді вікна на 70% складаються з склопакетів, а вже решта 30% займає профіль, фурнітура, сталь. Внесемо трохи ясності, виробник вікон з ПВХ – це підприємство, яке збирає в єдину конструкцію профіль, фурнітуру, сталь, склопакет. Найчастіше потенційні замовники допускають помилку, припускаючи, що профіль з відомим брендовою назвою – це запорука якісного вікна. Кажучи про якість вікна, перші дві сходинки займають складання і монтаж. На даний момент зупинимося на зборки ПВХ вікон детальніше. 

       В компанії ПСВ ГРУП вся продукція виробляється за допомогою спеціального обладнання (пилки для порізки, зварювальні, зачисні, копіювально-фрезерні верстати) в теплому (t° підтримується не нижче 17°С) добре освітлюваному приміщенні. Процес складання починається з приймання основних комплектуючих (профілю, стали, склопакетів, фурнітури) і перевірки відповідності продукції з накладними. Далі починається порізка профілю згідно завдань на виготовлення. Паралельно з різанням заготовок з ПВХ – нарізається сталь. Після цього починається процес «армування» (в кожну заготовку з профілю обов’язково встановлюється армир і кріпиться саморізами із кроком 150-200 мм). На цьому етапі вікно поділяється на 3 основні частини:

- рама («коробка» - яка кріпиться у віконний отвір);

- стулка (частина у вікні, що відкривається);

- імпост («перемичка» у вікні).

       Після армування відбувається процес зварювання кутів рам і стулок. Далі на стулки кріпиться фурнітура (згідно наклейці на вікні), на рами встановлюються імпоста, підвіконний брус, відповідні планки і заглушка домогосподарки. Як тільки стулка до вікна готова, її встановлюють в раму («коробку») і відбувається І етап перевірки якості конструкції – перевірка діагоналей, розмірів, візуальних дефектів. Якщо вікно відповідає всім показникам – воно потрапляє на стенд скління та контролю якості. Конструкцію встановлюють на стенд, кріплять, нарізають штапики за розміром отвору і встановлюють склопакети. Після цього відбувається ІІ етап ВТК – перевіряється наявність запірних елементів, заглушки домогосподарки, ущільнювача під поріг, візуальний контроль якості склопакетів.

       Остаточним етапом в процесі виробництва є переміщення конструкції на склад готової продукції, де її упаковуют захисною плівкою. Транспортування вікон до клієнтів здійснюється на спеціально-обладнаному транспорті у вертикальному положенні.