• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Металопластикові перегородки

При оформленні офісних приміщень часто використовуються металопластикові перегородки, які допомагають вирішити багато дизайнерські завдання будь-якого рівня складності. Вони особливо стануть в нагоді в тих ситуаціях, коли немає можливості зробити перепланування кімнати. З їх допомогою вдається легко та швидко зонувати простір.

Добре, що ціна пристрою разом з установкою не є завищеною, але при цьому важливо замовити перегородки у перевіреної компанії. Тоді є впевненість в їх надійності і довговічності. Область застосування пристрою вельми обширна – від торгових залів до комерційних офісів.

Переваги і характеристики

Головна особливість, за якої купуються будь-металопластикові перегородки, є швидка збірка. У кваліфікованих майстрів не займе багато часу, встановити їх як у громадських місцях, так і у віддалених кабінетах. У результаті режим роботи підприємства не порушується, а інтер’єр стає більш привабливим.

Компанія ТОВ «ПСВ ГРУП» пропонує перегородки з металопластику, які впишуться в будь-який дизайн приміщення. Продукція відрізняється наступними особливостями:

  • високою якістю, завдяки використанню сучасних технологій при виробництві;
  • довговічністю – перегородки прослужать, не деформуючись, більше ніж півстоліття;
  • хорошою опірністю ударів і механічного впливу – застосування перевірених матеріалів позначається і на міцності виробу.

Купити пристрій фінансово набагато вигідніше, ніж затівати масштабний ремонт з переплануванням. До того ж металопластикові перегородки випускаються з різними видами стекол і комплектуючими, тому кожен зможе вибрати найбільш прийнятний варіант. Вага і розмір підбираються виходячи з індивідуальних потреб, а також враховуючи тип пристрою.

Вироби володіє схожими перевагами з ПВХ вікнами, тому що виготовляються з одного і того ж матеріалу – полівінілхлориду. Їх застосування підвищує якість звукоізоляції в офісі, сприяючи збільшенню продуктивності праці.

Чим ми кращі?

Якість перегородок – не єдиний аргумент на користь їх придбання, тому що вартість також є перевагою. Завдяки наявності у нас власних виробничих цехів, ціна на продукцію значно знижена.

В Україні доставка замовлених виробів здійснюється в найкоротші терміни. До нас звертаються різні підприємства, приватні особи, коли їм потрібно купити якісні конструкції. Якщо вас зацікавили металопластикові перегородки певного типу, мінімальна ціна за м2 уточнюється при оформленні замовлення.