• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Новини

Дорогие друзья!

В связи с высокой загрузкой компании ООО Алютех-К, готовые изделия отгружаются с производства в г. Бровары в течении 2-х недель!

Читать дальше
Як зняти плівку з пластикових вікон?

Багато людей, встановивши нові вікна, забувають вчасно видалити з них спеціальну плівку. Спочатку передбачається, що це покриття буде ліквідовано відразу після установки металопластикових конструкцій. Якщо цього не зробити, в подальшому зняття її буде складніше. Не знаєте, як зняти плівку з вікон? Наступні рекомендації допоможуть вам впоратися з цим завданням.

Читать дальше
Заміна склопакета в пластиковому вікні

Якщо у вас випадково розбилося скло у вікні або потрібна поліпшити теплоізоляцію і звукоізоляцію будинку, потрібно заміна склопакета. На сьогоднішній день ця маніпуляція проводиться дуже швидко і ефективно в спеціалізованих компаніях. Якщо країна вашого проживання - Україна, ви напевно знаєте, як важливо добре утеплити вікно і не допускати попадання холодного повітря в квартиру в сильні морози.

Читать дальше
Енергозберігаючі вікна

Сьогодні широку популярність набувають вікна з функцією енергозбереження. Вони мають масу переваг перед звичайними моделями і стали затребуваними серед тисяч споживачів. Енергозберігаючі вікна мають ряд характерних відмінностей, які і наділяють їх здатністю зберігати тепло. Якщо країна вашого проживання - Україна, покупка цієї продукції допоможе утеплити будинок навіть під час найсуворіших зим.

Читать дальше
Регулювання доводчика дверей

Доводчик дверей - невелике, але дуже корисне пристосування, безпосередньо впливає на її функціональність. Залежно від місця розташування вони бувають

Читать дальше
Чим мити пластикові вікна?

Сучасні металопластикові вікна забезпечують не тільки надійний захист від холоду і негоди, а й значно спрощують процедуру прибирання. На відміну від старих дерев’яних конструкцій, рами яких необхідно розкручувати для ретельного очищення, герметичність нової дозволяє обмежитися простим протиранням поверхні з зовнішньої і внутрішньої сторони. Якісний пластик з мінімально шорсткою поверхнею потребує меншої догляді, оскільки частинки пилу не затримуються на ній

Читать дальше
Навіть так відвантажуються вікна!

Наша компанія надає безкоштовну регулярну доставку по місту та області. Якщо клієнти відмовляються від доставки, вони можуть забрати свої замовлення прямо з заводу.

Я думаю Ви часто бачили як вікна возять на причепах, дахах легкових автомобілів. Але такого Ви напевно ніколи не бачили. Цей тип доставки здивував навіть "старожилів" нашої компанії.


Читать дальше
Установка пластикових вікон взимку

Як правило, всі будівельні роботи в будинку господарі намагаються закінчити до настання холодів. Адже зима в нашій країні характеризується особливою суворістю: мінусова температура тримається декілька місяців, а поривчастий вітер тільки погіршує ситуацію. Кому ж тут до ремонту? Але існує категорія людей, які в силу певних причин змушені провести заміну вікон.

Читать дальше
Вибір пластикових вікон

Якщо ви хочете замінити старі дерев’яні рами, найкращим варіантом буде установка вікон ПВХ. Але і в цьому випадку немає 100% гарантії комфорту і збереження тепла. У чому ж справа? Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент металопластикових конструкцій, що відрізняються профілем, склопакетами, фурнітурою, фірмою-виробником

Читать дальше
Дитячий замок на вікна

Встановити дитячий замок на вікна - не примха господарів, а необхідність, коли в будинку є маленька дитина. Такий конструктивний елемент являє собою фіксатор або обмежувач відкривання віконної/дверної стулки. Адже кожному з батьків знайоме почуття занепокоєння за свого непосиду і його цікавість. Здавалося б, ще хвилинку тому ваше чадо гралося спокійно на видному місці, і ось він вже сидить на підвіконні. Блокатор працює безвідмовно і абсолютно надійно. Його не зможуть розібрати навіть не по роках тямущі непосиди.

Читать дальше
Чому потіють пластикові вікна?

«Чому потіють пластикові вікна?» - таке питання нерідко виникає у їх власників. Цей процес - не що інше, як звичайне випаровування вологи, що виникає при перепаді температур. Так звана точка роси переміщується до меншої температури при підвищенні вологості в повітрі. При яких умовах це спостерігається?

Читать дальше
Сторінок: 2