• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Ролетні системи

Велике розмаїття рольставней зобов’язує вибирати конструкцію більш уважно, враховуючи виробника, особливості та параметри. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» піклується про комфорт і затишок своїх клієнтів, тому пропонує широкий асортимент виробів і комплектуючих, які прослужать довгий час. Ролетні системи призначені для захисту майна від непрошених гостей, а також від вітру, снігу та інших атмосферних опадів.

Купити конструкцію бажають у ситуації, коли хочуть вберегтися від цікавих очей сусідів і розбитих стекол. З такими системами вікна і гаражі виглядають більш естетично. Ціна не є ключовим фактором, оскільки при виборі виробів найбільше значення має якість. Наша продукція не тільки відрізняється хорошими експлуатаційними характеристиками, але і пропонується за оптимальною вартістю.

Чим пояснити популярність вироби?

Ролетна система збирається з полотна, захисного короба, кінцевого профілю, напрямних шин і дисків, задіяного в управлінні. Завдяки такій конструкції в приміщенні підтримується збалансований мікроклімат, адже через неї не проходять холод і спека. Безшумне функціонування забезпечується еластичними ущільнювачами.

В закритому вигляді полотно опускається з короба, а у відкритому – збирається нагорі, але зовсім не псує зовнішнього вигляду. Купити систему багато предпочитаются з-за наступних переваг:

  • енергозбереження – у закритому вигляді рольставні зберігаю тепло, тому зменшуються витрати на обігрів приміщення;
  • надійності – конструкція проводиться з урахуванням усіх норм, так що витримує будь-які умови експлуатації;
  • простого догляду і ремонту – у разі необхідності заміни деталей їх можна купити на нашому сайті.

При бажанні вибирайте гратчасте полотно, що зробить конструкцію більш привабливою.

Чому саме psv-group.com.ua?

Шукаєте надійні ролетні системи, тоді варто придбати в нашій компанії, що доставляє замовлення по всій Україні. Вартість придбання формується для кожного по-різному, тому її необхідно уточнювати у менеджерів.

Замовити конструкцію можна по телефону або через сайт, а також викликати майстра для безкоштовного виміру. Ціна на ролетні системи встановлюється в залежності від моделі конструкції, матеріалу, який був використаний, і безпосередньо від площі виробу.