• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Металопластикові вікна

Все частіше люди віддають перевагу купити металопластикові вікна. Цей тип виробів давно утримує лідируючі позиції в нашій країні і за кордоном. Пластикові вікна від виробника можна придбати на сайті psv-group.com.ua.

Особливості виробу

металопластикові Вікна різних типів можуть мати свої особливості конструкції. Але певні складові частини будуть присутні в будь-якому виробі. Металопластикове вікно складається з:

 • склопакета (прозора частина конструкції, що включає в себе кілька стекол з повітряними проміжками). Забезпечує тепло - та звукоізоляцію приміщення, захищає його від вологи і пилу;
 • рами (нерухома частина виробу);
 • імпоста, ділить рами на кілька частин;
 • стулок (рухомі частини конструкції, які кріпляться до рами);
 • фурнітури (механізмів, що дозволяють відкривати, закривати, вікно, фіксувати його в певному положенні);
 • укосів (бічні елементи).

Основа віконної конструкції — пластикова форма, всередину якої міститься металевий каркас (для додання жорсткості всій системі), ущільнювачі, фільтри, системи відведення води.

Попит на ці вироби пояснюється їх характеристиками. Якщо ви вирішите замовити пластикові вікна, то отримаєте якісну конструкцію, що має наступні переваги:

 1. Чудова ізоляція. Конструкція здатна сформувати комфортний для життя мікроклімат в приміщенні. Вона додатково захистить від холоду, спеки, протягів. При цьому ви економите гроші на обігрів приміщення. Крім того, забезпечується захист від шуму. Це коштує тієї ціни, яку виробники просять за свої вироби.
 2. Тривалий термін експлуатації. Вартість пластикових вікон ПВХ не занадто низька, але, одного разу витративши певну суму, ви отримуєте надійну конструкцію, яка буде служити вам дуже довго (зазвичай фірми дають гарантію на 40-50 років експлуатації без погіршення основних характеристик виробу).
 3. Висока міцність. Профіль ПВХ забезпечує стійкість конструкції до високих навантажень і різних атмосферних дій. З ним пластикове вікно прослужить довше і різні температурні або механічні дії не призведуть до погіршення характеристик виробу.
 4. Різноманітність комплектуючих. Додаючи або замінюючи окремі компоненти віконної системи, ви змінюєте її характеристики. Для того щоб купити пластикові вікна ПВХ, максимально підходящі для конкретного приміщення, можна підібрати профіль, вид склопакетів і фурнітури в індивідуальному порядку.
 5. Зручність експлуатації. На відміну від дерев’яних конструкцій, металопластикові не потребують періодичного фарбування та утеплення в зимовий період. Також легко підтримувати виріб в чистоті, використовуючи звичайні миючі засоби. Рушійні частини фурнітури досить змащувати кілька разів на рік.
 6. Екологічність. Пластикові вікна безпечні для здоров’я людини. Сертифікати підтверджують їх екологічність. Можливість повторного використання у виробництві позбавляє від необхідності утилізації конструкції, що прийшла в непридатність. Таким чином, не засмічується навколишнє середовище.

Сучасні технології дозволяють виготовляти вироби різних кольорів і форм. Кожен може вибрати необхідний варіант і замовити конструкцію, яка ідеально впишеться в інтер’єр приміщення і зробить його більш затишним.

Основні переваги придбання віконних систем у нас

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» займається виготовленням і продажем металопластикових вікон в Україні. Ми працюємо з 2002 року. Все це вдосконалюється якість продукції, технології її виготовлення. При цьому ціни на металопластикові вікна дозволяють людям з різним достатком придбати їх і зробити свій будинок більш комфортним.

Наша компанія пропонує вам:

 • якість, яке ми можемо гарантувати завдяки використанню найсучасніших європейських матеріалів та постійному вдосконаленню технології виробництва;
 • ціни, роблять продукт більш доступним для споживачів в Україні;
 • широкий асортимент продукції та індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • оперативна робота (замовлення виконується протягом 3-7 днів);
 • швидке виготовлення нестандартних конструкцій (до 14 днів);
 • можливість доставки покупки у будь-який населений пункт України;
 • спеціальні умови для клієнтів, які приймають участь у тендерах;
 • консультацію фахівців, що спрощує вибір типу конструкції, і дає можливість продумати вид нестандартного виробу;
 • «заглушки домогосподарки», перешкоджають забрудненню конструкції (ними укомплектована кожна стулка;
 • анкерні пластини, поліпропіленові джгути і транспортувальні кліпси, що забезпечують зручність експлуатації виробів.

На сайті можна записатися на попередній замір. Ми зателефонуємо у зручний для вас час, уточнимо деталі і призначимо дату приїзду фахівців. Після виміру визначається вартість замовлення. Ми почнемо роботу над ним зразу ж після укладення контракту.

Також на сайті представлено програмне забезпечення, що дозволяє самостійно розрахувати вартість майбутнього виробу. Вкажіть всі необхідні параметри (довжину і ширину конструкції, тип профілю і його колір, вид склопакета і т. д.) і відправте ці дані нашим фахівцям. Ми зв’яжемося з вами і повідомимо, яка сума знадобиться, щоб купити цей виріб.