• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Алюмінієві двері

При виборі вхідних дверей багато покупців, перш за все, звертають увагу на надійність та міцність конструкції, щоб бути в повній безпеці. Якщо ви ставитеся до такої категорії людей, тоді вам припадуть до смаку алюмінієві двері від компанії «ПСВ Груп». Ми займаємося виробництвом вхідних, міжкімнатних і дверних систем досить тривалий час, приділяючи увагу якості виробів і самому технологічному процесу. Подібний підхід до роботи дозволяє нашим клієнтам купити найкращі двері з алюмінієвого профілю в Україні. Конструкції мають безліч переваг, з якими ви можете ознайомитися нижче.

Немає рівних

Алюмінієві двері безпечні, естетичні і міцні. Вони, як жоден інший аналог, відрізняються високою стійкістю до атмосферних впливів. Якщо порівнювати алюмінієві двері зі сталевими фасадами зі склом, то видно очевидна різниця — на «конкурента» з плином часу утворюється іржа і грибок. Поговоримо про дерев’яних рамах? Вони схильні до гниття, так і змушують свого власника постійно здійснювати фарбування.

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» не може не відзначити легкість і податливість алюмінію. Метал дає можливість грамотно обіграти дизайн, доповнивши конструкцію вставками з будь-якого матеріалу. Профіль без праці придбає потрібну форму, дозволивши провести засклення прорізів різних розмірів.

Ходять чутки про гарну теплопровідність виробів, яка влітку стає причиною підвищення температури в приміщенні? Сучасні технології виробництва викорінили недолік. Нині алюмінієві конструкції включають поліамідні вставки. Вони, в свою чергу, виступають гарантією надійної тепло - і звукоізоляції.

Головні переваги

Чому варто купити алюмінієві двері? Вироби абсолютно безпечні для людини і навколишнього середовища. Багато зараз посперечаються і скажуть про те, що дерев’яні конструкції не мають рівних за параметром «екологічна безпека», і програють. При виробництві алюмінієвих дверей не використовують розчини для просочення. Про що це говорить? Під впливом ультрафіолетового випромінювання вироби не почнуть виділяти шкідливі токсини. Який висновок? Навіть дерев’яні двері можуть становити небезпеку для здоров’я, а алюмінієві — ні.

Існує ще один привід для того, щоб замовити позиції, представлені в розділі? Так, термін служби дверей з алюмінієвого профілю вражає! Конструкція простоїть більше 80 років, і вам не доведеться час від часу проводити ремонт. При виготовленні дверей з алюмінієвого профілю враховуємо і особливі властивості металу. Основа відрізняється стійкістю до вогню, виконуючи функції блокатора пожежі. Всебічна безпека — головна причина купити алюмінієві двері.

Цінова політика

Можна назвати тільки мінімальну вартість алюмінієвих дверей. Ціна не має меж, адже вона залежить від наступних факторів:

  • складність роботи;
  • розміри рами;
  • тип вставки;
  • терміни реалізації.

Бажаєте оформити індивідуальне замовлення на psv-group.com.ua? В такому випадку не обмежуйтеся прикладами з каталогу. Втілити в життя можна будь-яку задумку, враховуючи особливі вимоги. Ціна завжди обмовляється заздалегідь, щоб остаточний «вирок» не став неприємним сюрпризом. Що стосується зовнішнього оформлення, то ми пофарбуємо металеву конструкцію в будь-який колір, вдаючись до порошковій технології. Звертайтеся до менеджерів, ми гарантуємо якісне та оперативне виконання замовлення!