• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Алюмінієві вікна

Алюмінієві вікна виглядають актуально, модно і красиво. Вони рекомендовані, як для нового будівництва, так і для реставрованих приміщень.

По Україні розподілені близько 300 представництв компанії «ПСВ Груп», де ви можете купити вікна будь-якого типу. Ціна формується в залежності від обраного матеріалу, розміру та конструкції.

Класифікація

Алюмінієві профілі бувають двох типів: холодні і теплі.

Перший варіант має лише одну камеру. У ньому немає шарів для додаткового утеплення. Його застосовують при засклінні балконів, лоджій, вітрин, підсобних і нежитлових приміщень. Він оснащений легкою фурнітурою. А вага конструкції – невеликий, як і ціна.

Теплі алюмінієві профілі укомплектовані термовставками. Ці шари роблять вікна не промерзающими, навіть у суворому кліматі. Часто такі конструкції забезпечують більш товстими склопакетами, що призводить до збільшення тепло - і звукоізоляції. Чудово виглядають в житловому приміщенні і офісах.

Вікна з алюмінієвого профілю по конструкції діляться на три різновиди:

  1. Глухі. Не відкриваються і використовуються для вітрин і фасадів.
  2. Розпашні. Даний вид включає наступні типи конструкції: відкидні паралельно-зсувні, поворотні, розсувні і поворотно-відкидні.
  3. Комбіновані. Об’єднують в одну систему глухі та розпашні. В даний час користуються великою популярністю у споживачів.

Тепер ви знаєте, які бувають конструктивні особливості та конфігурації вікон з алюмінію. Дані параметри потрібно враховувати під час формування замовлення.

Правильний догляд

Важлива умова, яке надасть віконної конструкції прослужити довше — грамотний догляд. Він досить простий і необтяжливий. Не можна допускати зіткнення вироби з алюмінію з бетоном (цементом, каменем, цеглою), щоб уникнути корозії.

Необхідно також містити конструкцію у чистому вигляді. Досить буде періодично протирати її від бруду спеціальним засобом (розчини з силіконом або просте мило).

Механізму вікон також потрібен догляд — два рази на рік, потрібно очищати від забруднення засобами, що не містять  смоли, кислоти і твердих частинок. Після процедури необхідно змастити конструкцію машинним маслом. Ці прості і не затратні за часом способи продовжать термін служби ваших вікон.

Якщо ви досі не зважилися замовити ці конструкції, то наступні плюси розвіють усі сумніви.

Алюмінієві вікна характеризуються такими перевагами:

  • міцністю;
  • довгим терміном служби;
  • стійкістю до зовнішніх впливів;
  • легкістю;
  • різноманітністю колірної гамми і дизайнерських оформлень;
  • оптимальну тепло - і шумоізоляцією;
  • різноманіттям форм.

І це далеко не повний список. Хорошим бонусом стане те, що вони відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом, не темніють і не іржавіють.

Наша організація, з кожним роком, розвивається швидкими темпами. З моменту заснування, ми покращили якість і збільшили кількість виробів, що випускаються. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» пропонує своїм потенційним клієнтам тільки сертифіковану продукцію. Ви можете придбати вікна з алюмінію на будь-який смак. Досвідчені фахівці допоможуть підібрати відповідне рішення. Ознайомитися більш докладно з асортиментом, послугами і розрахувати вартість ви можете на цьому сайті psv-group.com.ua.