• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Алюмінієві перегородки

Сучасні технології будівництва дозволяють визначити зони в приміщенні без попереднього узгодження перепланування. І алюмінієві перегородки – це самий підходящий варіант для поділу простору усередині приміщень. Їх застосування має широкий спектр: офіси, торговельні центри, медичні установи.

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» виготовить різні форми конструкцій за вашим бажанням. У нас 300 представництв по Україні, в яких ви можете купити дані вироби.

Переваги продукції

Перегородки з алюмінієвого профілю мобільні. Вони дають можливість змінити план приміщення таким чином, щоб розмістити меблі та інші предмети так, як найбільш зручно власнику житлового приміщення або офісу. Вони відрізняються більш високими якісними характеристиками, в порівнянні з перегородками з ПВХ профілів, більш прості в експлуатації.

Перегородки, виготовлені з алюмінію, мають чималий ряд переваг, основні з яких:

  1. Надійність і довговічність. Служать набагато довше, ніж той же пластик. Термін експлуатації становить 80 років.
  2. Зручність в обслуговуванні. Не потребують додаткової обробки, і не вимагають особливого догляду.
  3. Дизайн. Завдяки широкому вибору кольорів можна створити неповторне оформлення.
  4. Мобільність. Потрібно терміново, по-іншому, розподілити зони в приміщенні? Системи алюмінієвих перегородок нескладно розібрати і зібрати. І це дає можливість перепланування.
  5. У них легко вмонтувати розетку і проводити телефонні та інтернет-кабелі.

Крім перерахованого вище, вироби стійкі до перепадів температури. Ціна на алюмінієві перегородки визначається нашим працівником на місці, під час виміру (послуга безкоштовна). Також, розрахувати вартість можна на офіційному сайті.

Різновиди

Алюміній, незважаючи на свою легкість, дає можливість створювати надійні і міцні каркаси. У поєднанні з ним використовуються скло, прозорий пластик. Внаслідок унікальних властивостей цього металу з нього збирають перебирання різних типів.

Перегородки з алюмінію і скла діляться на наступні види:

  • складні;
  • стаціонарні;
  • трансформери;
  • підвісні.

Розсувні конструкції виготовляють у формі книжок і гармошки. Такий прийом робить можливим змінювати конфігурацію і розташування стінки. Стаціонарні ж перегородки кріпляться до підлоги, стіни і стелі. Іноді конструкція може виконувати роль і декоративного елемента, залишаючи вільний простір між стелею. Також за допомогою міжкімнатних алюмінієвих перегородок можна поділити приміщення на окремі кабінети, встановивши в кожному власну двері.

Довіртеся кращим

Шукаєте подібні вироби? Навіщо ж йти на поводу у посередників? Заощаджуйте свої кошти — наше власне виробництво до ваших послуг. Купити перегородки з алюмінію ще ніколи не було так просто! На сайті psv-group.com.ua ви зможете залишити заявку на послугу безкоштовного виміру. Після зазначення додаткових параметрів, можна буде оформляти замовлення.

Ви легко знайдете різні види виробів, підберете підходящий матеріал. У нас надається гарантія на обслуговування, висока якість і гідна ціна. А якщо назреют додаткові питання зв’яжіться з нашим менеджером за телефонами, які вказані на сайті.