• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Автоматика для гаражних воріт

Автоматика для гаражних воріт значно полегшує життя і економить час, адже набагато зручніше натиснути кнопку на пульті, щоб відкрити стулки, ніж виходити з машини та відчиняти їх вручну. При виборі пристрою враховують не тільки торгову марку, вартість, але й інші параметри.

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» пропонує автоматику різних видів і варіантів для гаражних воріт у будь-якому місті України. Шукаєте вироби високої якості, тоді консультанти розкажуть про асортименті, а також підкажуть, як замовити пристрій. До вибору певної моделі слід підходити скрупульозно. Від цього залежить, наскільки довго прослужить автоматика для гаражних воріт.

Різновиди та особливості

Пристрій володіє двома типами приводів – вальним і стельовими, а також низкою захисних опцій і деталей, завдяки яким стулки легко відкриваються і закриваються. При виборі автоматики важливо враховувати наступні параметри:

  • кількість підйомних циклів;
  • площа, вага і тип воріт;
  • додаткові функції моделі;
  • стійкість до кліматичних змін.

Кожне пристрій оснащений важливими опціями, наявність яких також підтверджує доцільність придбання. Тому можна купити автоматику з індикацією відсутності живлення, завдяки чому при відключенні електрики стулки функціонують автономно.

Не обійтися без контуру резервного управління, адже пульт може загубитися, а залишитися перед закритим гаражем ніхто не захоче. Виробники постійно удосконалюють конструкції, оснащуючи їх додатковими можливостями. Для безперебійної і тривалої служби слід якісно встановити автоматику будь-якої моделі для секційних гаражних воріт, тому звертайтеся до професійних монтажникам.

Побутова конструкція витримує навантаження до 1000 кг, а також вимагає щадного режиму експлуатації. Тому після закриття/відкриття їй потрібен «відпочинок». При виборі автоматичного керування слід враховувати і матеріал стовпів, встановлених в гаражному прорізі. Кожен тип має певні переваги, що визначають, чи варто купити дану модель.

Вигідну пропозицію від psv-group.com.ua

На сайті компанії представлений широкий вибір пристроїв, з якого можна підібрати потрібну конструкцію за ціною і функціональності. Купити автоматику для гаражних воріт з каталогу легко, враховуючи різні способи оплати та доставки. Визначитися з вибором моделі допоможуть не тільки особисті переваги, але і грамотні поради менеджерів.

Ціна автоматики для гаражних воріт відповідає якості, а широкий асортимент сприяє придбанню моделі за наявними фінансів. Оформити замовлення, як і задати питання менеджерам, можна онлайн або зателефонувавши по телефону.