• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Автоматика для промислових воріт

Важливою складовою ефективного виробництва є автоматика для промислових воріт, оскільки вона відповідає за безперебійну роботу конструкції великого розміру. Правильно обрана модель сприяє збільшенню працездатності та безпечної експлуатації воріт. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» пропонує широкий асортимент автоматики від перевірених виробників, оснащеної поряд додаткових корисних функцій.

Переваги та особливості

Головною відмінністю представленої продукції є практичність, завдяки чому пристрій встановлюється на орні ворота великої площі. Відмінність конструкції полягає в двигуні, який в поєднанні зі спеціальним ходовим гвинтом жорстко фіксує і утримує стулку в будь-якому положенні, незважаючи на вітрове навантаження.

До основних переваг автоматики від перевірених виробників для промислових розпашних воріт належить:

  • швидка і легка установка, що не вимагає дорогих, складних кріплень. При цьому досягається висока інтенсивність експлуатації з допомогою спеціальних технологій;
  • безпечне використання завдяки блоку управління, точно регулює зусилля приводу. При необхідності розблокування відбувається ключем-розчіплювачем;
  • максимальна міцність досягається тим, що всі деталі пройшли спеціальну обробку і надійно захищені від вологи, пилу та механічних пошкоджень.

Автоматика, представлена в каталозі, не вимагає спеціального технічного обслуговування, а також відрізняється мінімальними витратами на експлуатацію. Довговічності конструкції надає зносостійке покриття, завдяки якому зберігається і прекраснийзовнішній вигляд виробу.

Правила придбання в psv-group.com.ua

Ціна пристрою визначається виробником, потужністю і наявністю додаткових функцій. Збираючись купити автоматику, необхідно вибирати модель з підвищеною витривалістю. Замовити конструкцію можна після консультації з менеджерами, які дадуть відповідь на всі наявні питання.

Ціна – не головний фактор при виборі, оскільки купити автоматику для промислових воріт в Україні вирішуються не кожен сезон. Отже, потрібно купувати відразу ж якісну модель на довгий термін. На сайті для максимальної зручності представлений не тільки пропонований асортимент і його технічні характеристики, але і форма для розрахунку вартості. Однак варто попередити, що отримана ціна буде попередньої.