• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Автоматика для розпашних воріт

Автоматизовані ворота, які приходять в рух від простого натискання кнопки на пульті, вже не рідкість, а скоріше, норма сучасності. В умовах, де цінується підвищений комфорт, такі системи стають необхідністю. До того ж їх часто застосовують на різних виробництвах, так як автоматизовані вхідні конструкції дозволяють налагодити роботу пропускного пункту. Невід’ємним елементом у такому випадку стає автоматика для розпашних воріт. Саме від цього вузла залежить робота всієї системи.

Переваги автоматичних воріт

На сьогоднішній день автоматизація настільки розвинена, що дозволяє значно спростити життя. Так, вхідні конструкції можуть відкриватися і закриватися за допомогою спеціального дистанційного пульта.

Асортимент комплектів для розпашних воріт дивує різноманітністю цін та додаткового функціоналу пристрою.

Серед очевидних плюсів таких систем можна виділити:

  • зручність використання;
  • надійність і довговічність;
  • додаткова безпека.

Автоматичні ворота з відхильним механізмом – це пристрій, який дозволить проїхати у двір, не виходячи з машини, що дуже зручно, особливо якщо мова йде про погану погоду.

Широкий асортимент

Автоматика для розпашних воріт буває трьох видів:

  • гідравлічна;
  • важільна;
  • підземна.

Лінійно-гідравлічний механізм відкривання воріт розпашних користується найбільшою популярністю, так як прекрасно функціонує при низьких температурах, а також досить компактний, що дає можливість установки в будь-якому місці.

Важільні механізми більш дорогі. Як правило, їх ціна залежить від потужності вузла і його додаткових функцій.

Підземні приводи – це автоматика на ворота розпашні, яка встановлюється під землею. Спосіб досить трудомісткий, а його вартість по відношенню до перших двох варіантів на порядок вище.

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» здійснює продаж в Україні автоматики для розпашних воріт різної конфігурації, у нас ви зможете замовити кращі моделі з оптимальним співвідношенням ціни і якості.

На що звернути увагу при покупці

Щоб визначитися з тим, який комплект автоматики для розпашних воріт вибрати, необхідно врахувати безліч нюансів, які будуть впливати на якість роботи пристрою. Основними показниками є:

  • конфігурація стулок, їх вагу і площа полотна;
  • інтенсивність експлуатації;
  • наявність постійних вітрів і інших погодних явищ, які ускладнюють роботу пристрою;
  • кліматичні умови місця експлуатації.

Кожна модель привода системи розпашних воріт має точне технічний опис, в якому вказані всі необхідні параметри.

У нас ви зможете купити автоматику, яка дозволить відкривати стулки як всередину, так і в протилежну сторону.

Чому варто здійснити покупку саме у нас?

Psv-group.com.ua – це не просто широкий асортимент якісної продукції. Ми пройшли довгий шлях становлення, в результаті якого з маленької фірми з продажу та встановлення металопластикових вікон стали великим промисловим підприємством, що займається виробництвом продукції різного призначення.

У нас ви зможете придбати механізм для розпашних воріт, який буде володіти чудовою якістю і прослужить тривалий термін. Вся наша продукція проходить контроль і регулярні незалежні випробування, які підтверджують її бездоганні експлуатаційні властивості.

Наша компанія має сотні дилерських відділень по всій Україні, тому ви без проблем зможете купити автоматику для розпашних воріт у будь-якому регіоні.

Уточнити ціни на продукцію ви можете у наших консультантів, які нададуть відповіді на будь-які питання.