• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Автоматика для ролет

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» пропонує різні рішення для управління рольставнями будинку, офісу або магазину. Ручне управління коштує набагато дешевше, але при великій кількості ролетного обладнання на щоденне відкривання і закривання вікон і дверей витрачається досить багато часу і сил. Альтернатива – автоматика для ролет. З її допомогою можна керувати однією або кількома рольставнями всього лише натисненням кнопки. Погодьтеся, користуватися автоматикою набагато зручніше, ніж бігати по всьому периметру офісу або магазину і крутити ручний привід. Всього кілька хвилин – і ви готові приймати клієнтів.

Переваги використання автоматики

Поза залежності від умов експлуатації та типу приміщення купити автоматику для ролет набагато вигідніше, ніж використовувати ручні механізми. Справа не тільки у звільненні часу і мінімальних фізичних зусиль, необхідних для експлуатації автоматичних рольставней. Переваг використовувати електропривод ролет набагато більше:

  • тривалий термін експлуатації;
  • можливість використовувати автоматику для ролети в широкому діапазоні температур;
  • проста інтеграція в систему «розумний будинок»;
  • диференційована робота устаткування в межах одного приміщення або цілого будинку.

Більш висока ціна автоматики для ролет в порівнянні з ручними системами повністю виправдана. Тут можна налаштувати спрацьовування механізму відкривання або закривання рольставні в залежності від часу доби або погодних умов. Перша функція дозволяє створити ефект присутності мешканців у будинку, що може відлякати потенційних зловмисників. Помітити закриті протягом декількох днів вікна та двері досить просто, до того ж це явний сигнал відсутності господарів. 

З автоматичними рольставнями відсутність власників буде непомітним.Ціна приводу для ролет, забезпечує контроль температури, декілька вище через встановлення спеціальних датчиків. Але дана функція необхідна: вона допомагає значно знизити енергоспоживання приміщення. При низьких зимових температурах такі ролети автоматично закриваються, а, оскільки вони утеплені зсередини, вікна та двері віддають значно менше тепла. Влітку рольставні запобігають перегріву приміщення, закриваючись у найспекотніші години.

Що ми пропонуємо?

Інтернет-сайт psv-group.com.ua реалізує комплексні рішення з установки автоматики для ролет. Тут ви можете купити якісні автоматизовані системи від виробників з світовим ім’ям, відомі широкому колу фахівців в Україні. Прийнятні ціни на автоматику та уважний підхід до індивідуальних потреб кожного клієнта роблять придбання автоматики у нас не тільки вигідним, але і приємним. Детальніше дізнатися вартість і замовити вподобаний варіант можна в нашому каталозі.