• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Профіль Viknaland

Viknaland - профіль, виготовлений в Україні, тому максимально пристосований до кліматичних умов нашого регіону (частих перепадів температурного режиму, поривчастим вітрам). Система забезпечує надійний захист різних приміщень: приватних будинків і квартир з автономним або централізованим отепленной, а також об’єктів з підвищеними вимогами до теплозбереження. Профіль Viknaland поєднує в собі чудові технічні характеристики і естетичне оформлення, застосовується в якості основи при виготовленні надійних металопластикових конструкцій.Основні характеристики ПВХ-системи

Профіль Viknaland виробляється компанією EF-Plast на німецькому сучасному обладнанні згідно з європейськими технологіями. У лінійці продукції представлені два варіанти: 4- і 5-камерна система.


Технічні характеристики:

  • посилене армування (профіль не деформується під впливом значних навантажень або сильних морозів);
  • монтажна ширина 58 мм (4-камерна) і 70 мм (5-камерна);
  • сніжна білизна (L96%), ідеально глянцева поверхня пластику.

Максимальний теплозахист, а також надійну шумоізоляцію ПВХ-система забезпечує завдяки своїм конструктивним особливостям (камерності, загальній товщині профілю). Замовити її на сайті psv-group.com.ua можна різних параметрів для виготовлення як глухих виробів, так і поворотно-відкидних конструкцій, розсувних вікон, балконних комплектів.


Профіль Вікналенд характеризується рядом переваг, серед яких можливість:

  • установки різних склопакетів (4, 24, 34 мм);
  • монтажу додаткових елементів (дитячих замків, противовзломной фурнітури);
  • ламінування.

ПВХ-система сертифікована, відповідає вимогам ДСТУ. Її експлуатаційний термін становить понад 40 років.

Особливості покупки

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» виробляє і реалізує металопластикові конструкції за індивідуальним замовленням різних параметрів і форм: у нас можна купити сучасні прямокутні, трикутні системи, а також трапеції, арки. Ціна на продукцію залежить від її габаритів. Щоб купити конструкції, слід оформити заявку на сайті або зв’язатися з менеджером по телефону. Ціна на системи не включає вартість доставки і монтажу, розраховується індивідуально в кожному випадку.