• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Розсувні пластикові двері

Розсувні пластикові двері — новомодна гідна альтернатива навстіж моделям. Конструкції відкриваються шляхом зміщення у бік уздовж стіни. Незважаючи на однотипність виробів, зовнішні характеристики в кожному випадку свої. Вони залежать від параметрів дверного отвору, інсталяційних робіт та фурнітури.

Всі представлені позиції відрізняються легкістю, безпекою, простотою експлуатації і універсальним дизайном. Розсувні двері з пластику гармонійно впишуться в інтер’єр модного бутика, так і в стилістику сучасної домашньої обстановки. Наявність великої скла наповнить приміщення світлом, подарувавши гарний настрій на цілий день.

Унікальні переваги

Вирішили купити пластикові розсувні двері? В Україні вони користуються великою популярністю, так як їх ціна набагато нижче аналогів з дерева і металу. Однак конкурентоспроможна вартість не єдина причина для того, щоб замовити розсувні пластикові двері. Вироби дозволяють грамотно використовувати кожен сантиметр приміщення. Інші явні достоїнства такі:

  1. Не потребують додаткового простору для відкриття.
  2. При необхідності виконують функцію трансформує перегородки.
  3. Дають можливість вибрати кількість полотен і грамотно об’єднати їх в одній конструкції.

Ціна дверей з інших матеріалів з подібними «козирями» буде набагато вище. Напрошується питання: а чи варто переплачувати?

Рекомендації по вибору


Вирішили купити розсувні пластикові двері на psv-group.com.ua, але ніяк не зробите остаточний вибір? Компанія ТОВ «ПСВ Груп» зібрала кращі рекомендації, щоб виріб вас не розчарував у майбутньому. Параметри, які впливають на зовнішній вигляд і функціонування системи, такі:

  1. Кількість полотен. Завдяки великій варіації моделей розпашні двері здатні закрити отвір будь-якої величини. Яким буває максимальна кількість стулок? Габаритні вироби включають від 1 до 4 полотен різного розміру. Наприклад, тільки одна або 2 стулки можуть відкриватися, інші ж просто виконують функції перегородки.
  2. Спосіб кріплення і тип відкриття. Розсувні двері бувають вбудованими і накладними. У першому випадку полотно «йде» в стіну, а в другому — рухається по напрямних вздовж перегородки. Врахуйте, що на місці розташування рейок не можна встановлювати ні полички, ні що інше. Ця ділянка вважається «глухим» або неробочим. Виграють накладні розпашні двері завдяки ціні і простоті монтажу. Вбудовані двері не потребують в додатковому просторі, проте змусять непогано попрацювати під час проведення настановних робіт.
  3. Чисельність «парковок». Що означає це поняття? Парковка — ділянка, службовець обмежувачем, який визначає рівень відкриття стулки. Цей параметр не грає великої ролі, однак деталь повинна бути якісною. В іншому випадку постраждає працездатність двері з плином часу.

Розсувні пластикові двері — бюджетна, але така приваблива конструкція для вхідних і міжкімнатних зон. При оформленні замовлення ви можете вибрати будь-яку модель і внести свої корективи. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» перетворить мрії в реальність, звертайтеся!