• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Фурнітура MACO

      Кожен, хто вирішив купити металопластикові вікна, стикається з питанням вибору визначальних елементів конструкції. Власне, від них залежить надійність і довговічність самих рам. Фурнітура Maco на сьогоднішній день - одна з кращих і найпопулярніших у виробництві сучасних МП рам. Австрійська компанія відома на ринку більше 60 років, і за цей період встигла завоювати репутацію надійного виробника не тільки на батьківщині, але і на всьому світовому ринку. Продається фурнітура Мако і в Україні, замовити оснащення рам фірмовими елементами можна на сайті psv-group.com.ua. Ціна цих елементів залежить від типу і моделі, тому уточнюйте точну вартість при оформленні заявки.

     Основна інформація про товар

Виробництво поворотно-відкидний фурнітури для вікон Мако почалося в 1957 році в австрійському місті Зальцбурзі. Вже через 10 років компанія представила світу першу конструкцію власної розробки і продовжує працювати в цьому напрямку. На сьогоднішній день в лінійку виробника входять вироби і в сучасному дизайні, і виконані в лаконічному класичному стилі. На вибір наших клієнтів поворотно-відкидна фурнітура Maco представлена найбільш популярними моделями компанії:


  • Rhapsody. Характеризується округлими формами, плавністю ліній, блискучим хромованим покриттям;
  • Harmony - прямі прямокутні обриси, лаконічність і матове напилення;
  • Symphony - видозмінена версія попередньої серії, лаконічний дизайн, але в більш м’яких обрисах.мування;


       

Всім виробам австрійського виробника притаманні естетичність, функціональність, надійність і простота в зверненні. Розрахована на активну експлуатацію віконна фурнітура Maco, незалежно від кліматичних умов, здатна прослужити не менше 10 років (за умови правильного поводження), витримує до 50 тис. Робочих циклів і не піддається корозійних процесів. Остання властивість забезпечується завдяки використанню унікального покриття, що включає:


  • шар цинку;
  • хромування або пассивирование;
  • шар спеціального воску, який володіє герметизирующими і водовідштовхувальними здібностями.


Нанесення відразу трьох захисних шарів надійно захищає метал від окислення і знижує швидкість зносу основних деталей.

      Переваги продукції

Виробник приділяє особливу увагу контролю якості і надійності фурнітури. Компанія розробила і ввела в експлуатацію конструкції протизламні цапфи, інноваційну систему замикання і регулювання. Високий рівень безпеки і стійкості до злому робить фурнітуру Мако для пластикових вікон однієї з найбільш надійних в усьому світі. Серед достоїнств виробів:


  • можливість роботи нижньої кутової опори в трьох напрямках;
  • регулювання притиску в широкому діапазоні +/- 1,5 мм;
  • велика кількість функцій при максимальній простоті конструкції і мінімумі деталей.


До характерних переваг слід віднести і універсальність фурнітури. Поворотно-відкидні запірні конструкції можна встановлювати на дерев’яні і МП рами будь-якої конфігурації. Підходить фурнітура Maco для вікон буквально всіх типів: гойдалкових, сегментних, розсувних, фрамужних, арочних, звичайних прямокутних, трикутних і трапецієподібних (кут нахилу від +50 до -15 градусів).

Купити фірмову продукцію австрійського виробника можна одночасно із замовленням нових вікон. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» виготовляє конструкції різних габаритів і форм, за погодженням з клієнтом оснастили їх будь-якою моделлю поворотно-відкидний фурнітури з каталогу. Ціна установки цих елементів розраховується індивідуально. Телефонуйте - обговоримо деталі і підберемо оптимальний тип віконної фурнітури.