• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Профіль Kommerling

Профіль Kommerling відноситься до систем преміум-класу. П’ятикамерна конструкція забезпечує відмінні показники звуко- і теплоізоляції. Стильний лаконічний дизайн і можливість виготовлення в різних габаритах і формах дозволяє монтувати їх на будівлі в різних архітектурних стилях без порушення загальної концепції. Купити профіль Кемерлінг в Україні і замовити подальше виготовлення віконних систем можна прямо зараз. Оформити заявку на сайті psv-group.com.ua можна в режимі онлайн. Ціна варіюється в залежності від індивідуальних параметрів. Телефонуйте - обговоримо точну вартість з урахуванням конкретних габаритів конструкції.   

Конструкційні особливості

Витончений дизайн, надійність і міцність - це головні характеристики віконних профілів Kommerling. Особливе якість цих систем полягає в можливості регулювання загальної товщини за рахунок використання сталевого підсилювача. При монтажі цієї деталі 4-камерна конструкція перетворюється в п’ятикамерну, що покращує її теплоізоляційні властивості.
Системи розраховані на експлуатацію в різних кліматичних умовах. В ході випробувань профіль Kommerling продемонстрував стійкість до перепадів температур, вітру та інших погодних факторів. Монтажна ширина виробів - 70 мм, що також свідчить про відмінну термо- і звукоізоляції. Глибока посадка склопакетів в профілі (до 39 мм) дозволяє використовувати системи в прибережних і північних регіонах з різкими температурними коливаннями, сильними вітрами і атмосферними опадами. На тлі цих особливостей ціна профільних систем повністю виправдовує себе. Економія на оплаті рахунків за опалення окупить витрати на нові системи буквально за кілька сезонів.
Переваги продукції

Поряд з високими експлуатаційними характеристиками, варто відзначити:

  • практичність і невибагливість у догляді;
  • надійний захист проти злому;
  • велику палітру покриттів з різною текстурою, можливість виконання в двосторонньому колірному рішенні (каширований профіль);
  • стильний зовнішній вигляд - плавність ліній і округлість виступаючих зон надають виробам індивідуальність.

Останні властивості особливо цінуються дизайнерами. Віконні профілі Кемерлінг гармонійно вписуються в фасади, виконані в різних стилях.
Компанія ТОВ «ПСВ Груп» приймає замовлення на виробництво конструкцій різних габаритів. Оперативно виготовимо вікна або балконні двері будь-яких параметрів. Купити можна навіть системи, виконані в незвичайних формах - трикутника, арки, трапеції і ін.