• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Нестандартні пластикові вікна

ПВХ вікна — найпопулярніший вид скління. Конструкції, виконані за такою методикою, володіють прекрасними звуко - і теплоізоляційними характеристиками, а також підвищеною міцністю і довговічністю. Пластикові вікна нестандартних розмірів дозволяють реалізувати самі цікаві дизайнерські рішення, тому попит на їх виробництво зростає з кожним днем все більше і більше.

Купити якісні арочні, круглі, трикутні вікна і трапецієвидні віконні системи дозволить компанія ТОВ «ПСВ Груп». Широкий асортимент представленої продукції дає можливість створити конструкцію з унікальними конфігураціями.

Які вироби ми пропонуємо?

У нас ви зможете замовити пластикові вікна нестандартної форми для оснащення заміського котеджу, квартири, офісу або інших різних приміщень. Неординарні елементи скління володіють рядом переваг, серед яких можна виділити:

  • збільшення показників інсоляції;
  • оригінальну форму;
  • реалізацію сміливих дизайнерських рішень.

Як правило, вартість нестандартних пластикових вікон залежить від конфігурації виробу.

Придбавши нашу продукцію, ви отримаєте:

  • віконну систему будь-якого розміру, форми та кольору;
  • багатофункціональну конструкцію;
  • високоякісне і надійне виріб з хорошими експлуатаційними характеристиками.

Переваги співпраці з нами

Всі найкращі пропозиції нашої компанії представлені на сайті psv-group.com.ua. Ми вже давно реалізуємо нестандартні пластикові вікна на будівельному ринку в Україні, тому велика кількість споживачів змогло оцінити високу якість нашої продукції.

Наша компанія приділяє особливу увагу всіх етапах виробництва, реалізації та монтажу продукції, тому ми завжди впевнені в її надійності. Вироби регулярно проходять перевірку якості, мають всі сертифікати та відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому ціна на представлену продукцію відрізняється особливою привабливістю.

У нас ви зможете замовити безкоштовні заміри в будь-який зручний для вас час. Пластикові вікна нестандартних розмірів монтуються нашими співробітниками з урахуванням всіх особливостей конструкції і новітніми розробками в області установки.

Ми дбаємо про своїх клієнтів і готові запропонувати тільки кращі варіанти для вирішення ваших питань.

У нас ви зможете придбати нестандартне пластикове вікно, ціна і якість якого приємно порадують будь-якого покупця.