• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Металопластикові вікна Kommerling

Бажаєте підвищити якість життєвого простору? Вікна Kommerling – відмінна можливість для втілення нових дизайнерських ідей. Зовнішній вигляд конструкцій відомого німецького бренду регулярно оновлюється. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» пропонує купити в Україні стильні профільні системи ПВХ, створені по актуальним для європейських країн технологіями. Ціна вікон «Кеммерлінг» залежить від розміру і кольору конструкції, виду склопакета, а також наявності додаткових функцій. Розрахувати точну вартість можна на нашому сайті. Ми оперативно виготовляємо віконні та дверні профілі різної висоти і ширини.

Особливості німецького бренду


Kommerling – компанія з більш ніж 100-річною історією. Німецькі профільні системи ПВХ відносяться до продукції преміум-класу і відповідають найвищим вимогам теплоізоляції. Компанія Kommerling використовує у виробництві сучасні матеріали і передові технологічні рішення, а також дотримується власної філософії. На всіх етапах виробництва конструкцій виробник приділяє масу уваги:

  1. Системності. Максимальні вимоги до створення кожної деталі (від досліджень і розробок до професійного використання).
  2. Екології. Німці дбають про безпеку продукції для людини і навколишнього середовища з моменту виробництва сировини. Екотехнологія Greenline дозволила відмовитися від шкідливих свинцевих стабілізаторів на користь кальцієво-цинкових.
  3. Якістю. Різнобічне вивчення продукції здійснюється незалежними дослідницькими інституціями. «Кеммерлінг» – вікна, вироблені у відповідності з жорсткими європейськими законодавчими нормами.
  4. Економії. Завдяки високим параметрами теплоізоляції німецькі профілі дозволяють істотно знизити витрати на опалення і поліпшити якість життя.

Заміна вікон є найважливішим кроком до енергоефективності приміщення. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» пропонує замовити віконні системи Kommerling, які дозволять зберегти цінне тепло всередині вашого будинку.

«ПСВ Груп»: не відкладайте свій вибір на завтра

У пошуках надійного постачальника металопластикових конструкцій, клієнти звертають увагу на кілька умов. Грунтуючись на багаторічному досвіді продажу, включаючи виробництво і монтаж вікон і дверей, наша компанія організувала власну систему послуг.

Перш ніж ви вирішите співпрацювати з нами, ми безкоштовно зробимо заміри і відповімо на всі ваші запитання, а очікування готового виробу з урахуванням доставки займе не більше 7 днів. Ми пропонуємо регулярні поставки продукції в регіони України спеціалізованим транспортом. Чесна ціна без погоні за надприбутком, а також використання в кожному виробі високоякісних європейських матеріалів (анкерні пластини, поліпропіленові джгути, «заглушка домогосподарки» та ін) є основними доказами нашої турботи про споживачів.

Бажаєте інвестувати кошти в затишок і тепло? Сайт psv-group.com.ua був створений для того, щоб кожен клієнт міг вивчити асортимент, ознайомитися з характеристиками, розрахувати вартість і придбати відповідні віконні або дверні системи. Якість нашої продукції, безсумнівно, викличе захват і повагу.