• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Металопластикові вікна Viknaland

Бажаєте купити систему віконних профілів, які володіють прекрасними тепло - і звукоізоляційними характеристиками? Конструкції фірми Viknaland гарантовано забезпечать довгострокову герметичність, а також надійно захистять приміщення від різних атмосферних впливів. Вироблені в Україні профільні системи максимально адаптовані до кліматичних умов нашої країни. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» пропонує замовити вікна Viknaland різноманітної конфігурації, вибравши будь-яке колірне рішення. Ціна залежить від розміру виробу, виду склопакета, механізму відкривання і багатьох інших факторів. Розрахувати точну вартість можна у відповідному розділі на нашому сайті.

Переваги

Щоб купити якісний продукт, не обов’язково вибирати виріб іноземного виробництва. Виготовляються в Україні вікна «Викналенд» не поступаються за якістю та екологічної безпеки аналогам європейської збірки. Вікна вітчизняного зразка створюються на сучасному німецькому обладнанні, а постачальниками сировини для їх виробництва виступають провідні світові компанії з США, Бельгії, Чехії та Німеччини. Металопластикові конструкції Viknaland славляться наявністю якісної і надійної фурнітури, постачальниками якої є також європейські підприємства. 

Віконні системи українського виробництва мають ряд особливостей:

  • відмінна шумоізоляція;
  • висока енергоефективність;
  • чудова міцність;
  • підвищена безпека;
  • гарантована довговічність.

Вікна фірми «Викналенд» створені з метою руйнування усталених стереотипів про низьку якість продукції вітчизняного виробництва. Вартість конструкцій залежить від матеріалів, які використовуються при складанні. Співробітники нашої компанії допоможуть створити конструкцію високої якості, яка стане повноцінним елементом інтер’єру.

«ПСВ Груп»: оперативно і без переплат

Наша компанія пропонує велику кількість надійних віконних конструкцій. Виготовлення замовлення з урахуванням доставки походить від 3 до 7 днів. Ціна однієї і тієї ж конструкції у різних варіантах її виконання може суттєво відрізнятися і залежить від багатьох факторів. Ми виконаємо безкоштовно заміри, підберемо кращі варіанти і надійно встановимо вікна у вашому будинку або офісі.

Багаторічний досвід дозволяє виконувати на високому рівні навіть самі нестандартні проекти. Звернувшись з нами одного разу, ви станете нашим постійним клієнтом і ще не раз повернетеся на сайт psv-group.com.ua.