• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Профіль KBE Classic Optima

Чому варто купити саме профіль KBE? Тому що на сьогоднішній день конструкції цього виробника визнані одними з кращих в Україні. Випускаються вони декількох типів в залежності від кількості склопакетів, для яких розраховані. Замовити на сайті psv-group.com.ua профільні системи KBE можна різних габаритів як для вікон, так і для балконних дверей. Ціна на них варіюється в залежності від розмірів і розраховується, виходячи з індивідуальних параметрів.

Основні характеристики


Профіль KBE на сьогоднішній день - один з найпопулярніших у виробництві віконних і дверних систем. Це обумовлено надійністю і властивостями міцності конструкцій. Використовують системи при будівництві різних об’єктів, включаючи елітні котеджі і панельні будинки. Вони відмінно зарекомендували себе в експлуатації в складних кліматичних умовах - північних і приморських регіонах.


В каталозі профіль КБЕ представлений двома видами: Classic і Optima. Перші характеризуються 3-камерної конструкцією, теплоізоляційним матеріалом виступає повітря. На системи типу Classic монтуються 1- та 2-камерні склопакети, товщина яких може досягати 28 мм. Серед основних характеристик - хороший рівень звукоізоляції, який забезпечує захист від шуму на рівні до 46 дБ, і ширина (при установці) - 58 мм.


Профільна система KBE Optima відноситься до класу елітних конструкцій. Більш міцна і надійна в порівнянні з Classic, вона рекомендована для установки в північних і прибережних регіонах країни або в зонах з підвищеною шумовий активністю. За рахунок п’ятикамерної конструкції забезпечує поліпшені тепло- і звукоізоляційні властивості. Серед характеристик системи: ширина - до 70 мм і можливість монтажу трьох склопакетів товщиною 32-36 мм.


Розрахована на експлуатацію при критично низьких температурах, аж до -45 градусів за Цельсієм. Система Optima особливо рекомендована для монтажу в лікувальних і дитячих установах. Ціна на неї більш висока в порівнянні з Classic, але цей фактор виправданий посиленою конструкцією, міцністю і надійністю конструкції.


Характерні особливості продукції

Вибираючи віконні профілі KBE, ви отримуєте не просто міцні системи. Перевагами конструкцій є:

  • стильний дизайн;
  • можливість виготовлення в будь-яких розмірах і формах;
  • широка палітра колірних рішень - більше десятка відтінків;
  • термін експлуатації - понад 40 років;
  • використання безперервного ущільнювача, що забезпечує відмінну герметичність;
  • безпеку - профіль виготовлений за технологією Greenline з екологічного сировини, без застосування свинцю.


Їх можна доповнювати різної поворотно-відкидний противовзломной фурнітурою. Простота в обігу і невимогливість у догляді додають профілям ПВХ від KBE ще більшої привабливості в очах споживачів. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» спеціалізується на виробництві віконних і балконних МП конструкцій різних розмірів і форм. За індивідуальним замовленням оперативно виготовимо їх в потрібних габаритах. Щоб купити сучасні системи, телефонуйте або оформляйте заявку на сайті. Вартість варіюється в залежності від їх типу, уточнюйте цей параметр при оформленні заявки.