• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Панорамні ворота

Якщо інтер’єр повинен бути відкритий для огляду, але в той же час ізольований від фізичного проникнення, то встановлюють панорамні ворота. Вони підходять для автосалонів, отворів виставкових центрів та інших майданчиків. Ворота складаються з спеціального склопакета, затиснутого в алюмінієвій рамі, який може бути суцільним або поділеним на частини. Конструкція є надійною перешкодою на шляху непрошених гостей, оскільки виготовляється з досить міцних елементів.

Особливості та переваги

Ворота, що відносяться до типу панорамних, являють собою сучасну комбінацію органічного скла і металу, чого виріб відрізняється лаконічністю форм. Ціна такого варіанту буде вище в порівнянні з простими моделями. Купити цю конструкцію прагнуть з-за наступних переваг:

  • функціональності;
  • надійності;
  • теплостійкості.

Панорамні секційні ворота виготовляються з повним або частковим заскленням, різниця полягає в деталях панелей. Який би варіант не був обраний, конструкція не впливає на міцність. Прозорі ворота збираються з засклених «сендвічів», а в другому випадку додаються металеві панелі, які найчастіше є нижньою частиною.

Конструкція відрізняється тим, що володіє високою сумісністю з екстер’єром сучасних будівель, тобто поєднується з будь-яким архітектурним стилем. Ціна виробу залежить від багатьох факторів, включаючи розміри, площа скління, тому розраховується індивідуально для кожного клієнта.

Умови придбання в psv-group.com.ua

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» виготовляє сучасні ворота, здатні прикрасити фасад будь-якої будівлі, з панорамних панелей, які працюють своєрідною вітриною. Завдяки різноманітності колірної гами рами і склопакета можна купити конструкцію, підходить під певний екстер’єр. Ми врахуємо всі ваші побажання і підкажемо оптимальний варіант. Ви залишитеся задоволені роботою професійної команди.

Вартість повністю виправдана якістю виробу. Замовлення можна оформити з будь-якої точки України. Доставка здійснюється в різні регіони максимально оперативно.