• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Пластикові підвіконня

Роблячи ремонт і встановлюючи вікна ПВХ, логічніше буде замовити відразу ж пластикові підвіконня, які можуть стати ідеальним доповненням до нового дизайну. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» виробляє вироби, що відрізняється високою якістю та практичністю, пропонує різні варіанти обробки. При виготовленні застосовуються особливі технології та перевірені компоненти, завдяки чому підвіконня прослужить не менше 20 років (з урахуванням правильного монтажу). Наші вироби володіють багатьма плюсами, в число яких входить і вартість.

Особливості і плюси

Усвідомлюючи, що найбільше тепла втрачається через вікна, власники приватних будинків та квартир прикладають великі зусилля, щоб придбати якісні вікна. Але для збереження тепла і захисту від протягів потрібен ще й якісний підвіконня, а з усіх існуючих видів пластиковий варіант є найкращим.

Однак важливою частиною є, який повинен володіти високими експлуатаційними характеристиками.

пластикове підвіконня повинен відповідати наступним вимогам:

  • довговічність;
  • стійкість перед ультрафіолетом;
  • гідний зовнішній вигляд.

Багато вирішують купити конструкцію з ПВХ, тому що вона виготовляється з вологостійких матеріалів. Отже, не потребує особливого догляду, але пластикові підвіконня гарні й тим, що досить міцні. Ціна варіюється в широкому діапазоні, тому кожен зможе придбати виріб потрібно довжини і ширини.

При виборі плити важливі не тільки якісні характеристики, але і те, як вона впишеться в інтер’єр приміщення. Часто воліють купити саме пластикового підвіконня типу, тому що такі ж встановлюються склопакети. І ось з яких причин:

  • матеріали містять ті ж компоненти в складі і володіють схожими характеристиками, отже коефіцієнти розширення і теплопровідності будуть однаковими;
  • для догляду потрібні схожі хімзасобів, а значить, не передбачаються нові витрати;
  • пластикові підвіконня поєднуються з рамами ПВХ, до того ж вони випускаються різної фактури і забарвлення, що значно полегшує вибір.

При виготовленні на замовлення ціна формується виходячи зі складності роботи, але при цьому вона завжди залишається чесною. Ми не женемося за швидким прибутком, а робимо упор на якість.

Переваги компанії

Вибираючи пластиковий підвіконня, виготовлені нашою компанією, ви отримаєте зручну конструкцію, необхідної ширини і довжини. Ми надаємо безкоштовні консультації з розрахунку, дизайну виробу. При виборі нового підвіконня для вже встановленого пластикового вікна не завжди вирішальним фактором є ціна. Якість у цьому випадку виходить на перший план. psv-group.com.ua пропонує не тільки широкий асортимент, але й корисну інформацію для клієнтів — знайти відповіді на питання допоможуть консультанти, а також інформаційні статті у відповідному розділі. Крім того, пропонуємо доставку по всій Україні. Строки та способи оплати можна обговорити з менеджерами.