• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Розсувні металопластикові вікна

Розсувні конструкції — новітнє слово в сучасних будівельних технологіях. Такі системи дозволяють значно заощадити житловий простір за рахунок методики установки. А в поєднанні з високоякісними матеріалами, з яких виготовлена сама конструкція, такі вироби мають хороші зовнішні дані і експлуатаційні характеристики. Розсувні пластикові вікна — прекрасне рішення для обладнання будь-якого виду приміщення. Якщо ви з належною увагою підходите до облаштування свого житла, то така конструкція стане ідеальним варіантом.

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» вже давно займається продажем і установкою вікон, тому вже досить велику кількість клієнтів оцінило довговічність і ефективність цієї продукції.

Переваги розсувних конструкцій

ТОВ «ПСВ Груп» вже давно зарекомендувало себе як надійний постачальник на будівельному ринку в Україні. Розсувні металопластикові вікна, представлені цією компанією, мають ряд переваг, наприклад:

  • міцність конструкцій. Використовувані у виробництві профіль і фурнітура стійкі температурних перепадів, а також захищені від впливу ультрафіолетового випромінювання, тому з роками не змінюють свого кольору;
  • естетичність. Розсувні пластикові вікна чудово поєднуються з будь-якими інтер’єрними рішеннями, прості в експлуатації та догляді;
  • теплоізоляція. Широкий асортимент конфігурацій витратного матеріалу дозволяє створити вироби, що враховують кліматичні умови і особисті побажання замовника;
  • надійність фурнітури. Якісні механізми, замки і ручки роблять конструкцію взломостойкой і забезпечують тривалий термін експлуатації;
  • економічність. Відносно низька вартість в поєднанні з хорошими характеристиками робить продукцію привабливою для більшості населення.

Як правило, ціна на пластикові розсувні вікна залежить від конфігурації і розміру виробу.

При установці такої продукції якісний монтаж забезпечить максимальний експлуатаційний термін вироби, тому підбір фірми підрядника має досить вагому роль.

Вікна пластикові розсувні ідеально підходять для облаштування лоджій. Такі конструкції герметичні і добре захищати від вітру і вологи.

Як вигідно придбати розсувні вікна?

На psv-group.com.ua ви зможете купити якісні вироби за прийнятною ціною. У нас представлений широкий асортимент, який задовольнить потреби кожного покупця.

Ми пропонуємо розсувні системи пластикових вікон від провідних виробників і впевнені в якості нашої продукції, так як регулярно проводимо перевірки та тестування вироблених виробів.

На нашому сайті ви зможете замовити безкоштовну послугу виконання вимірів в будь-який зручний для вас час. Ми цінуємо кожного покупця, тому пропонуємо тільки високоякісну продукцію.