• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Ролетна москітна сітка

Москітні сітки вкрай необхідні у весняно-літній період, коли можна обійтися без використання кондиціонерів і забезпечити приплив свіжого повітря, відкривши вікно. З її використанням мухи, комарі та інші літаючі комахи залишаться на вулиці і вас не потурбують. Ролетна москітна сітка забезпечить комфорт будинку при відкритих вікнах без необхідності використання спеціальних пасток чи рідин, які несприятливо впливають на людський організм. Особливістю пристрою є наявність механізму згортання, завдяки якому не потрібно постійно споглядати світ з вікна у дрібну клітинку і піклуватися про те, де доведеться зберігати пристосування.

Переваги механізму

Ролетні москітні сітки на вікна можуть використовуватися одночасно з рольставнями, не заважаючи роботі. Принцип їхньої дії аналогічний. Ролетні рулонні москітні сітки монтуються в раму і можуть підніматися за допомогою пружинно-інерційного або автоматичного механізму управління. Коли їх використання стає неактуальним, наприклад, в зимовий період, вони згортаються в спеціально монтовані невеликі короба, де і зберігаються до появи необхідності. Придбати таку систему можна легко і просто. Ви можете вибрати з різних за ціною варіантів і придбати механічні або автоматичні ролетні москітні сітки. Їх особливості:

  • щільне прилягання до віконного прорізу з кожної сторони, що робить неможливим проникнення навіть дрібних комах;
  • відсутність необхідності в демонтажі системи на зиму;
  • наявність декількох варіантів установки устаткування (на раму, у проріз);
  • можливість установки на вікна з будь-якого матеріалу – ПВХ, металопластику, алюмінію або дерева;
  • наявність механізму пригальмовування системи (робить процес згортання антимоскитного полотна більш плавним, виключаються заклинювання і пошкодження).

Мешканцям приватних будинків буде цікава можливість купити ролетну москітну сітку на двері. Вона дозволяє забезпечити хорошу циркуляцію повітря в будинку і запобігти небажані проникнення домашніх тварин. В таких випадках краще використовувати алюмінієві антимоскітні сітки, які прослужать набагато довше пластикових. Вироби прості у догляді: по мірі забруднення їх досить протирати вологою серветкою.

Особливості придбання

В Україні продаж ролетних москітних сіток тільки набирає обертів. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» одна з небагатьох, хто займається складанням та встановленням такого обладнання для широкого кола споживачів – приватних осіб і бізнесу. Гнучка вартість продукції і пошук альтернатив – одні з головних наших переваг. Високий професіоналізм співробітників і відмінна швидкість виконання робіт при збереженні прийнятної ціни робить нас надійним бізнес-партнером.

Перш ніж купити ролетні москітні сітки, рекомендуємо викликати на об’єкт одного з фахівців-заміряють. Відхилення в розмірах навіть на кілька міліметрів у даній конструкції не допускається. Не відкладайте в довгий ящик – запишіться на замір через сайт psv-group.com.ua прямо зараз.