• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Стоєчно-ригельні системи

       Стійко ригеля - це одна з найпопулярніших методик скління. Вона передбачає встановлення спеціальних профільованих склопакетів в фасадні осередки. Такий підхід в будівництві дозволяє створити ефектні споруди, а також побудувати приміщення для зимових садів і світлопрозорих перекриттів. На psv-group.com.ua ви знайдете кращі пропозиції для скління приміщень. Широкий асортимент комплектуючих і досвід наших майстрів дозволять реалізувати найсміливіші архітектурні рішення.

Переваги конструкцій

Стійко-ригельна система фасадного скління додасть фасаду привабливості. Такі будівлі займають перше місце по ефектності. До того ж така технологія дозволяє добитися максимального освітлення в приміщенні в денний час і має масу переваг:

  • високі термоізоляційні показники;
  • простоту обслуговування і використання;
  • тривалий експлуатаційний термін;
  • екологічність.


Будинки, засклені за такою технологією, мають відносно невисоку ціну. Додатковою перевагою можна виділити можливість установки скла будь-якого відтінку, а також створення конструкції нестандартної форми.
Будь-яка стоечно ригеля виготовлена ??з алюмінієвого профілю, тому здатна витримувати величезні навантаження.


Гарантія якості

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» вже давно займається реалізацією та встановленням профільних систем в Україні. Ціна на нашу продукцію відрізняється демократичністю. Діяльність фірми спрямована на створення якісного продукту, вартість якого не матиме необґрунтованих націнок.
Тут ви зможете придбати комплектуючі для напівструктурного і структурного скління. Вся продукція відповідає міжнародним стандартам якості і перед установкою проходить відповідний контроль.
Стійко ригеля скління - одна з найпопулярніших технологій в будівництві сучасних будівель, яка широко застосовується як Україні, так і за її межами. У нас ви зможете придбати комплектуючі, які підійдуть для будь-якого типу фасаду і підкреслять красу і витонченість споруди.
Якщо ви до цих пір сумніваєтеся, то ми рекомендуємо замовити безкоштовні заміри. Фахівець компанії відповість на питання, що цікавлять і надасть всю необхідну інформацію по реалізованої продукції.

Стійко-ригельні скління - це прекрасний варіант надати приміщенню оригінальності і краси. Такий підхід дозволить змінити до невпізнання будівлю навіть з найпростішої архітектурою.