• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Секційні гаражні ворота

Секційні гаражні ворота вже давно популярні в європейських країнах. А в останні роки вони стали затребувані і в Україні. Поряд з традиційними розсувними конструкціями, секційні мають безліч переваг, тому їх і вибирають споживачі. Чим саме полюбилися такі ворота і що в них особливого?

Конструктивні особливості

Секційні гаражні ворота являють собою кілька сендвіч-панелей, які скріплюються за допомогою петель і стають цілісним полотном. Воно пересувається за допомогою роликів, змонтованих на стелі і внутрішній стіні. При піднятті секції по черзі рухаються по напрямних і ховаються в спеціальний простір.

Для кожного типу воріт вибираються торсіонні пружини. Вони залежать від маси виробу. Завдяки їм можна легко піднімати/опускати ворота руками. Але якщо розміри занадто великі, рекомендується купити і поставити автоматичний або механічний привід. Такий підхід дозволить управляти воротами допомогою однієї кнопки або пульта ДУ.

Щодо матеріалів, у виробництві конструкцій застосовують найчастіше листи металу з утеплювачем, які називаються сендвіч-панелі. Роль теплоізолятора може грати поліестер, поліуретанова піна і т. д.

Безперечні переваги

Причин, за якими все більше споживачів бажає купити секційні ворота для гаража, дуже багато. Такі конструкції мають ряд переваг:

  • значно економлять вільне місце, оскільки акуратно складаються в простір під полотком;
  • гарантують надійний захист від негативних впливів навколишнього середовища і сторонніх шумів;
  • повністю безпечні у використанні;
  • мають тривалий термін експлуатації, який досягає не менше 20 років;
  • пропонуються в різних колірних рішеннях;
  • захищають гараж від несанкціонованого проникнення. Для додаткової надійності встановлюється потужний ригельний замок, а самі панелі армуються металом. Це виключає можливість легкого розтину конструкції.

Хоч вартість секційних гаражних воріт вище цін орних аналогів, це повністю виправдано: перші істотно виграють значними експлуатаційними характеристиками.

Виготовлення секційних воріт від psv-group.com.ua

Виробляємо різні конструкції побутового і промислового призначення. Якщо ви плануєте купити секційні гаражні ворота, в Україні не знайдеться більш надійного партнера, ніж компанія ТОВ «ПСВ Груп». Ми розуміємо, наскільки складним є процес виготовлення висококласних конструкцій, тому приділяємо максимум уваги кожному виробничому етапу, починаючи з розрахунків конструкторів і закінчуючи створенням всіх комплектуючих: торсіонних пружин, направляючих і т. д. В роботі суворо дотримуємося міжнародним нормам і стандартам. В результаті ви отримуєте можливість замовити ворота, які повністю відповідають бажаним параметрами.

Дзвоніть і уточніть особливості співпраці з нашою компанією. При необхідності озвучимо ціни на секційні ворота для гаража і відповімо на будь-які питання.