• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Гаражні ворота

Розпашні ворота давно поступилися більш просунутим і сучасним аналогам – рулонним. Такі конструкції більш зручні у використанні, компактні і привабливі в плані дизайну. Відмінно підходять рулонні ворота для гаража. Вони надійно захищають приміщення від негативних погодних факторів, а також від несанкціонованого проникнення. Купити рулонні гаражні ворота стане вірним рішенням для тих, що цінує практичність, естетичність і безпеку.

Основні переваги

рулонні Гаражні ворота отримали свою назву за рахунок відповідного механізму відкривання – вони згортаються навколо валу. Зважаючи на це полотно складається з великої кількості вузьких ламелей. По суті, конструкція є видом жалюзі-рольставней.

Ключовий плюс рулонних воріт в гараж – ергономічність. При відчиненні вони згортаються в компактний рулон і економлять простір. Такі конструкції – відмінне рішення для тих випадків, коли відсутня достатньо місця для установки орних виробів.

Є й інші аргументи на користь того, щоб купити рулонні ворота в гараж:

  • зручність використання – у продажу представлені вироби, якими можна керувати за допомогою пульта;
  • довговічність – простота конструкції значно подовжує термін експлуатації воріт. Крім того, при необхідності їх можна ремонтувати;

  • порівняно невисока ціна – рулонні гаражні ворота коштують недорого. В основному вартість залежить від моделі і складності виконання конструкції;
  • різноманітність розмірів – можливо підібрати і купити конструкцію будь-яких габаритів. Висота і ширина може досягати 6 метрів;
  • тепло-і звукоізоляція – ворота додатково можуть утеплятися, що забезпечує мінімальні тепловтрати та хороший захист від сторонніх шумів.

Всі перераховані достоїнства доводять, що рулонні гаражні ворота є прекрасною альтернативою навстіж і іншим аналогам. При цьому можна замовити виріб необхідних габаритів і забарвлення, щоб воно вписався в навколишню обстановку.

Звертайтеся до кращих

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» спеціалізується на продажу рулонних воріт на гараж за максимально вигідною ціною. Наша робота орієнтована на клієнтів, для яких важливо якість і адекватна вартість. Кожен продукт виготовлений з висококласних матеріалів і комплектуючих у відповідності з ДСТУ і технічними каталогами. Гарантуємо, ви отримаєте довговічну і надійну конструкцію, яка буде виконувати своє призначення належним чином.

Ціни уточнюйте за телефоном у нашого співробітника. Дилерська мережа компанії покриває кілька областей України. Завдяки цьому багато жителів країни можуть скористатися нашими пропозиціями, адже psv-group.com.ua – це більше 15 років досвіду, якісні конструкції, розумні ціни.