• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Відкатні та розсувні ворота

Відкатні ворота (ще називають розсувними) завойовують все більшу популярність в Україні. Зручні і практичні конструкції прості в управлінні, надійні в питанні захисту від злому. Купити їх можна прямо зараз на сайті psv-group.com.ua. Якщо немає в наявності споруд, в точності відповідних за габаритами до розміру отвору, то беріться замовити нові відкатні ворота за індивідуальними параметрами. Серед додаткових послуг є безкоштовний виїзд спеціаліста фірми для зняття правильних вимірів. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, і менеджер зв’яжеться для уточнення деталей.

Принцип роботи

Розсувні ворота являють собою цілісну конструкцію із сталі, алюмінію або профлиста. Рухаються вони завдяки роботі спеціального електричного приводу по напрямній. Остання являє собою подобу рейки, яка трохи виступає над поверхнею. За типом відкривання можуть бути односторонні і двосторонні. У першому випадку конструкція являє собою одну секцію, яка і відкочується вліво або вправо. Ціна відкатних воріт безпосередньо залежить від габаритів і типу автоматики. Двосторонні роз’їжджаються в різні сторони паралельно огорожі.

їх Встановлюють в основному до в’їзду на певну територію. Користуються великим попитом серед приватних клієнтів, які застосовують такі конструкції для захисту дач або заміських котеджів від раптових проникнень. В’їзні відкатні ворота також підходять для установки на промислових об’єктах. Виготовляються споруди різних габаритів і монтувати на прорізи будь-якої ширини. Придбати можна також комплексні конструкції з прорізної хвірткою, що більш практично для об’єктів з високою прохідністю. Ціна на автоматичні розсувні ворота варіюється від основних параметрів: розмірів, товщини і матеріалу.

Експлуатаційні переваги

Купити розсувні ворота варто не тільки заради того, щоб спростити собі завдання в’їзду-виїзду з території, адже достатньо натиснути кнопку, і створки відкриють отвір. Такі конструкції добре захищають володіння від несанкціонованого проникнення і візитів

 нежданих гостей. Крім того, серед інших експлуатаційних властивостей є:

  • практичність — можна встановлювати в умовах обмеженої площі, при відкриванні стулки розсуваються паралельно огорожі;
  • естетичність — стильні сучасні споруди виконані у стриманому, але елегантному дизайні і гармонійно доповнять огорожу;
  • можливість виробництва в будь-яких габаритах;
  • надійність — споруди практично не піддаються злому, а механізм приводу ховається з внутрішньої сторони двору, тому вивести його з ладу теж неможливо, не проникнувши на територію.

Для більшої впевненості відкатні ворота можуть доповнюватися спеціальним механічним приводом, щоб у разі відключення електрики можна було вручну привести в дію стулки.  готового споруди може змінюватись в залежності від доукомплектації полотен. Експлуатаційний ресурс у конструкцій великий, зазвичай автоматика розрахована на кілька десятків тисяч циклів відкривання і закривання.

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» займається виробництвом розсувних конструкцій в індивідуальному порядку. У нас можна замовити їх виготовлення. Вибір кольору і матеріалу залишається за клієнтом. Купити в Україні відкатні ворота нашого виробництва можна в різних регіонах. Дилерська мережа компанії охоплює кілька областей країни, а продукція користується попитом серед населення.