• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

В’їзні ворота

Одна з першорядних завдань облаштування прибудинкової території – установка воріт. Конструкція захищає в’їзд від несанкціонованого проникнення, а також дозволяє контролювати переміщення. Крім того, в’їзні ворота є елементом архітектурного ансамблю. При грамотному підборі дизайну вони гармонують з огорожею ділянки і при цьому виконують своє призначення належним чином.

Основні різновиди

Найбільш популярні автоматичні в’їзні ворота відкатні та розпашні. Перший варіант дозволяє значно економити вільний простір і повністю звільняє отвір. Відкриваються конструкції в одну або в іншу сторону. Розпашні моделі більш поширені в Україні. Вироби складаються з двох стулок, які відчиняються назовні або всередину. Обидва типи конструкції забезпечені практичною і зручною автоматикою. Вона гармоніює з дизайном воріт гарантує зручність експлуатації.

У чому переваги

Купити в’їзні ворота на автоматиці – правильне рішення для цінителів функціональності. Конструкції володіють цілим рядом переваг:

  • підходять для монтажу на дачі або іншої території. Конструкції представлені в широкому розмаїтті розмірів, за рахунок чого можна замовити оптимальний варіант для організації в’їзних груп;
  • володіють високою міцністю і надійністю. У виготовленні виробів використовуються сучасні матеріали і високоякісні комплектуючі. Вони гарантують безперебійну роботу воріт протягом довгих років;
  • є безпечними в експлуатації. Завдяки автоматизації конструкції знижується ймовірність отримання випадкових травм;
  • гарантують комфортне використання. Щоб відкрити в’їзні ворота з хвірткою, не потрібно прикладати фізичних зусиль. Управління відбувається за допомогою пульта ДУ.

Щодо ціни, вартість залежить від обраної конструкції, матеріалу наповнення і використовуваної автоматики. Загалом кожен споживач може підібрати оптимальний за фінансів варіант.

Купуйте високоякісні конструкції від psv-group.com.ua

Плануєте замовити в’їзні ворота? Звертайтеся в перевірену компанію – ТОВ «ПСВ Груп». Понад 15 років успішно займаємося продажем різноманітних конструкцій для побутового та промислового використання. Тут вас чекають тільки лояльні ціни та надійна продукція, якість якої відповідає міжнародним стандартам і вимогам. Ознайомтеся з інформацією про товар на сайті або зателефонуйте за вказаним телефоном. Проконсультуємо, допоможемо вибрати і відповімо на всі питання.