• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Промислові рулонні ворота

Промислові ролетні ворота на сьогоднішній день користуються великою популярністю для захисту виробничих об’єктів, складів і цехів від несанкціонованого проникнення. Компанія ТОВ «ПСВ Груп» займається виготовленням таких конструкцій за індивідуальними вимірами. Ціна виробництва залежить від габаритів та терміновості виконання. Щоб замовити у нас промислові рулонні ворота, залишайте заявку на сайті або телефонуйте — менеджери компанії оперативно приймуть її. Придбати продукцію на вигідних умови можуть як приватні клієнти, так і дилери. Мережа включає близько 300 представництв по різних областях України.

Конструкція та особливості

За принципом роботи рулонні ворота сходи з рольставнями. Полотно, що складається з окремих металевих ламелей, рухається по напрямних вгору або вниз. У відкритому положенні конструкція скочується в компактний рулон, не захаращуючи простір. Основна відмінність ролетів, що встановлюються на вулиці, — міцний, широкий профіль. Завдяки такій конструкції забезпечується довговічність експлуатації і стійкість до механічних пошкоджень.

Ролетні промислові ворота можуть монтуватися декількома способами:

  • зовні приміщення;
  • всередині об’єкта;
  • в самому отворі.

Останній варіант не зажди доцільний, оскільки така установка зменшує робочу висоту.

Виготовлення за вашими параметрами

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» займається не тільки продажем, але і виробництвом рулонних промислових воріт на замовлення. Ціни на нашу продукцію далеко не найвищі в Україні, особливо якщо порівнювати з імпортними спорудами.У практичності і довговічності наші ролетні полотна не поступаються конкурентам. Важливими особливостями рулонних воріт власного виробництва — це:

  • точне відповідність параметрам отвору об’єкта;
  • гарантія якості;
  • міцність і надійність.

Загальна гідність — компактність. Купити ролетні промислові ворота можна для установки навіть в умовах обмеженої площі приміщення. Вони в згорнутому вигляді практично не займають місця, а в розгорнутому перетворюються в досить тонка, але міцна суцільне полотно і надійно закривають простір до самої підлоги або асфальту.

Чому вигідніше замовити індивідуальне виготовлення, а не придбати готову конструкцію? Тому що абсолютно виключаються проблеми розбіжності полотна з розмірами отвору. Головна умова — правильно зняті розміри. Тому рекомендуємо прямо зараз залишити заявку на виїзд співробітника на сайті  psv-group.com.ua для здійснення замірів.