• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Промислові ворота

Щоб обмежити в’їзд на промисловий об’єкт, використовуються спеціальні воротні конструкції. Їх доцільно встановлювати на складських спорудах, автомобільних стоянках, невеликих підприємствах і т. п. Промислові ворота відрізняються від побутових тільки габаритами і, відповідно, вагою. Зазвичай подібні конструкції створюються для перекриття широкого і високого отвору. Тому їх розміри значно більше побутових воріт, тому і ціна вище.

Додаткові особливості

Промислові підйомні ворота відрізняє ще кілька специфічних характеристик. Вони розраховані на інтенсивну експлуатацію, тому механічна і автоматична частини створюються з більш надійних матеріалів. Якщо поставити простий механізм, то він не витримає високих навантажень і буде постійно ламатися.

Оскільки конструкції володіють значними габаритами і вагою, до них пред’явлені особливі вимоги. Промислові ворота повинні бути безпечними у використанні і працювати безперебійно. Також тут зазвичай передбачається шумо - і теплоізоляція, пилу. Чималу роль грає антивандальна система, яка запобігає ймовірність проникнення на територію сторонніх осіб.

Тільки якісні конструкції

ТОВ «ПСВ Груп» пропонує замовити виключно довговічні і перевірені промислові підйомні ворота. Ми спеціалізуємося на продажі високоякісних конструкцій різного призначення. Якщо ви плануєте купити промислові ворота, обов’язково зверніть увагу на продукцію, представлену на сайті. Продаємо тільки перевірені вироби, створені відповідно до нормативних вимог та з використанням надійних комплектуючих.

Представлені в psv-group.com.ua промислові підйомні ворота – це:

  • високий рівень міцності завдяки якісному матеріалу і дотримання технології виробництва;
  • стійкість до інтенсивної навантаженні і до механічних пошкоджень;
  • різноманітність розмірів;
  • повна відповідність вимогам та стандартам якості;
  • економія простору;
  • надійний захист території об’єкта;
  • забезпечення звуко - і теплоізоляції.

У вас є можливість вибрати тип панелей, поверхні, а також забарвлення. Так вийде купити таку конструкцію, яка ідеально підійде під відведене їй місце.

Щодо ціни на промислові ворота, вартість залежить від багатьох моментів. Зазвичай на розцінки впливають розміри конструкції, комплектація (наявність скління, хвіртки), рівень безпеки і тип автоматичної системи. При необхідності наш менеджер озвучить ціни. Зв’яжіться з представником компанії за телефоном, вказаним на сайті. Працюємо з різними містами України.