• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Промислові секційні ворота

Не знаєте, де придбати в Україні надійні промислові секційні ворота? Компанія ТОВ «ПСВ Груп» займається виробництвом таких конструкцій. Замовити можна також виготовлення споруд за індивідуальними розмірами, для зняття точних замірів надішлемо спеціаліста. Ця послуга доступна нашим клієнтам безкоштовно. Оформити заявку на співпрацю і замовити міцні промислові секційні ворота можна в режимі онлайн на сайті psv-group.com.ua. Менеджер компанії зв’яжеться для уточнення адреси та часу візиту замірника, а також обговорення ціни за роботу.

Типи конструкцій

Промислові секційні ворота підйомно являють собою габаритне споруда, що складається з декількох окремих частин, які можуть рухатися незалежно один від одного. Придбати їх можна для установки в складських приміщеннях, гаражах, цехах та інших виробничих або ремонтних об’єктах. Конструкції бувають двох основних типів: механічні і з автоматичним приводом. Ціна останніх, вище, проте в експлуатації вони зручніше і простіше.

Промислові автоматичні секційні ворота найбільш часто встановлюють на об’єктах з високим проїзний активністю. При необхідності їх можна швидко підняти без особливих фізичних зусиль. 

Для автоматизації використовуються стельові приводи з довгою направляючої, по якій переміщається каретка. За рахунок них відкривається або закривається секція.

Товщина конструкцій може бути різною. При необхідності можна замовити навіть полотна з ізоляційним шаром, де між металевими листами знаходиться спеціальна застигла піна.

Експлуатаційні властивості

Не варто навіть думати, де купити промислові секційні ворота. Ми готові взятися за виробництво потрібної за типом і габаритів конструкції. Зверніться навіть тоді, коли є термінова потреба в таких спорудах. Оформити заявку на співпрацю можуть жителі різних регіонів України. Дилерська мережа компанії ТОВ «ПСВ Груп» покриває кілька областей країни.

Переваги секційних воріт є:

  • практичність;
  • можливість облаштування ними великого простору або декількох отворів поспіль без шкоди для міцності;
  • великий вибір рішень різних за кольором або матеріалу;
  • надійність.

Вартість їх безпосередньо залежить від розміру і типу конструкції, тому можна підібрати оптимальний по вигоді варіант.