• img-01.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Ролети для дверей

Щоб убезпечити будинок або офісний об’єкт від несанкціонованого проникнення, варто поставити ролети на дверях. Ці конструкції покликані захищати об’єкт від зловмисників, не даючи їм шансів зазіхнути на ваше майно. Сучасні дверні рольставні також одночасно виконують естетичну функцію, надаючи екстер’єру будівлі оригінальний зовнішній вигляд. Тому все більше жителів України воліє убезпечити своє житло саме таким способом.

Специфічні особливості та види конструкцій

Ролокасети на дверях включають в себе такі складові:

 • полотно з однакових ламелей;
 • напрямні рейки;
 • короб, куди поміщається складений рулон;
 • механічний або автоматичний привід для управління конструкцією;
 • запори та інші деталі блокування.

Різноманітність конструкцій дозволяє замовити той варіант, який підійде для ваших цілей. Так, для захисту дачі можна поставити рольставні з пластикових ламелей. Їх ціна порівняно невисока. Якщо потрібно додатково тепло - і шумоізоляція, підійдуть алюмінієві конструкції з поліуретановим заповненням. Також є можливість придбати сталеві вироби. Вони дорожчі за ціною, але в експлуатаційних характеристиках перевершують алюмінієві і пластикові аналоги.

Способи установки

Щодо виду монтажу, можна купити ролети на дверях наступних типів:

 • накладні. Найбільш поширений в Україні вид. Система кріпиться зовні отвору дверей, а короб виступає над площиною фасаду. Можна поставити будь-який тип приводу;
 • вбудовані. Забезпечують найвищий рівень захисту і ставляться прямо в дверний проріз. Тут рекомендується використовувати електричний привід;
 • комбіновані. Потребують спорудженні окремої ніші над отвором. Такий спосіб установки дозволяє використовувати різні варіанти кріплення напрямних і коробов.

Будь-який з перерахованих типів монтажу краще не проводити самостійно. Особливо це відноситься до металевих ролет на двері, які мають велику вагу і можуть викликати складності установки.

Переваги конструкцій

Все більше користувачів воліє придбати зовнішні ролокасети на дверях, ніж ставити важкі залізні конструкції або звичайні решітки. Попит на ролети пояснюється просто:

 1. Вироби володіють високою захисною функцією за рахунок щільного зчеплення ламелей. Якщо в якості матеріалу використовується профільований або екструдований алюміній, конструкцію неможливо розкрити без шуму.
 2. Завдяки пенополиуретановому заповнення ламелей підвищуються тепло - і звукоізоляційні властивості рольставен.
 3. Можливість установки автоматичного приводу дозволяє відкривати/закривати конструкції без зайвих зусиль.
 4. Ролети виконані в стильному дизайні і не псують зовнішній вигляд фасаду. Навпаки, при грамотному виборі забарвлення можна зробити їх оригінальною деталлю екстер’єру будівлі.

Дверні ролети — ідеальний спосіб захистити об’єкт від зловмисників. При грамотному виборі конструкція буде виконувати своє призначення належним чином.

Ролети від psv-group.com.ua

Компанія ТОВ «ПСВ Груп» пропонує купити дверні рольставні власного виробництва за вигідною ціною. Виконуємо замовлення максимально якісно і оперативно, адаптуючись під особисті побажання кожного клієнта. Виготовимо стандартні конструкції або виконаємо нетривіальні проекти — задовольнимо навіть найвимогливіших замовників. Щодо ціни, вартість ролетів формується на основі розміру отвору, способу установки системи, типу ламелей і приводу. При необхідності ми озвучимо попередні розцінки і відповімо на будь-які питання.

Працюємо з клієнтами по всій Україні. ТОВ «ПСВ Груп» — ваш вірний і надійний партнер.