• slid3.jpg

Адреса:

г. Кировоград , Мурманская 47

/0522/

33-13-75

/050/

458-32-32 | 458-39-39 | 458-41-41

/068/

458-42-42

Ролети. Рольставні

Щоб надійно захистити майно, будь то квартира гараж або приватний офіс, багато власників приходять до рішення купити ролети. Жодна броньовані металеві двері не забезпечить настільки високу ступінь захисту, яку дають протизламні ролети. Специфіка їх конструкції, що складається з окремих пластин, закріплених на металевому профілі, забезпечує неможливість безшумного проникнення всередину приміщення. Зламати металеві протизламні ролети зі спеціальним захисним профілем без використання болгарки, яка працює голосно і вимагає підключення до розетки електроживлення, не представляється можливим.

Різноманітність варіантів

Купити рольставні – одночасно з купівлею захистити своє майно від небажаних відвідувачів і додати стильний зовнішній вигляд. Велика різноманітність матеріалів і кольорів забезпечить легкий підбір варіанту, оптимально поєднується з фасадом будівлі. Завдяки наявності теплоізоляційної прошарку між пластинами всередині приміщення зберігається тепло. Вона ж захищає від вітру і опадів.

Ціна на ролети в Україні залежить від особливості конструкції, яка включає:

  • короб, куди поміщаються скручені рольставні, коли ви їх відкриваєте. Виготовляється зі сплаву алюмінію, може бути різних форм в залежності від естетичних побажань замовника – прямокутний, овальний, круглий, з гранями;
  • полотно. Грає ключову роль в протизламної системі. Купити ролети роликової прокатки обійдеться дешевше. У їх конструкції використовуються алюмінієві листи, між якими знаходиться шар поліуретану. Ціна такого матеріалу невисока, але ролети відрізняються не кращими антивзломными характеристиками. Екструдований профіль також має в основі алюмінієвий сплав. Полотно отримують шляхом продавлювання розплавленого металу через спеціальні отвори – фільєри. На вартість полотна впливають його розміри (висота, ширина і товщина). Зовні воно може бути суцільним (для зовнішнього розміщення) або гратчастим (для створення огорожі всередині будівлі);
  • привід для відкривання і закривання. Він буває механічним (ручним) або електромеханічним. Вибирають його не тільки з точки зору зручності, але і у відповідності з вагою ролети. Якщо потрібно купити рольставні вагою до 30 кг, то їх можна укомплектувати недорогим ручним воротковим приводом. Більш масивні ролети вагою до 72 кг доповнюються пружинно-інерційним механізмом, який коштує дорожче. Електромеханічний привід має підйомною силою до 200 кг і може комплектуватися механічними підйомними системами на випадок аварійного відключення електроенергії. Від обраної комплектації безпосередньо залежить ціна готового виробу;
  • направляючі шини. Забезпечують багатократне безперебійну роботу механізму і впливають на зламостійкість системи. Тим, хто збирається придбати пластикові ролети, призначені в основному для захисту від несприятливих погодних явищ і володіють мінімальними захисними властивостями, можна використовувати стандартні напрямні.
  • На зовнішні рольставні рекомендується встановлювати посилені шини, які витримують велике навантаження і забезпечують зламостійкість. Для великих вітрин існують спеціальні здвоєні напрямні для поєднання декількох полотен ролет.

Знаючи призначення виробу та плановані умови експлуатації, ви можете сміливо замовити консультацію у фахівців компанії ТОВ «ПСВ Груп». Пам’ятайте: ціна на рольставні завжди повністю виправдовує призначення.

Чому ми?

В Україні компаній-виробників пластикових ролет дуже багато. Зазвичай вони виконують рутинні замовлення, забезпечуючи доступну вартість робіт. Ми пропонуємо щось більше: орієнтуючись на особливості об’єкта, ми оцінимо необхідність використання окремих матеріалів і комплектуючих, якісно знімемо виміри і виготовимо зовнішні ролети в короткий термін і повністю у відповідності з побажаннями клієнта. Відправляючи замовлення через сайт psv-group.com.ua ви можете бути впевнені, що звертаєтеся до уважним фахівцям, які врахують будь-яке побажання і заперечення. Наші клієнти – власники нерухомості, які вже не турбуються за збереження свого майна!